Dans

Tangoperest

Kadıköy, İstanbul

Tangoperest Hakkında

Tangoperest tangoya aşık, tangoyu delicesine seven, ona hayranlık duyan, onsuz yaşayamayan anlamına gelmektedir. Tangoperest tango okulu 2018 yılında İstanbul Kadıköy'de kurulmuştur. Okulumuzda sadece tango dersleri verilir, tango etkinlikleri yapılır. Kurumumuzda hafta içi akşamları 19:30'dan sonra tango dersleri verilmektedir. Dersler bir saat on beş dakika sürmektedir. Öğrenciler haftada bir derse girmektedir ancak istenildiği durumda diğer grup derslerine de ücretsiz katılabilmektedir. Tangoperest'te her cumartesi günleri 15:00 ile 19:00 arasında 'tango pratik' düzenlenir. Tango pratik, her seviyeden öğrencinin bir araya gelerek, öğrendiklerini tekrar edebilmesi, dans edebilmesi ve hocalara sormak istediği soruları sorup, kendini daha ileri seviyeye taşıyabilmesi ve diğer öğrencilerle sosyalleşmesidir. Tangoprest tango kursunda her ay yeni bir başlangıç seviye tango sınıfı açılmaktadır. Tango derslerine Abdullah Çitil, Dilara Öz, Emre Sefa Kılıçlı, Sevda Yeliz Nar hocalarımız rehberlik edecektir.

Tangoperest için yorumlar

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...
  Osmanağa Mah. Yoğurtçu Şükrü Sok. No:19 Kat:1
  Kadıköy
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Tango, izlerken aşk, tutku, hüzün gibi duyguları aynı anda yaşatan, insan duygularını harekete geçirerek romantizm duygusunu öne çıkaran müzik ve dansın bütünleştiği dans çeşididir. Arjantin'in başkenti olan Buenos Aires kökenli dans türü, günümüzde oldukça popülerdir.

Dersler Kadıköy'de merkezi lokasyonda, geniş ve ferah Tangoperest stüdyosunda verilecektir. Grup dersleri 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Tangoprest tango kursunda her ay yeni bir başlangıç seviye tango sınıfı açılmaktadır. Tango derslerine Abdullah Çitil, Dilara Öz, Emre Sefa Kılıçlı, Sevda Yeliz Nar hocalarımız rehberlik edecektir.
  Tango Kursu
  110 ₺
  30 gün
  Kadıköy