Sanat

Sestanbul Sanat Akademisi

Kadıköy, İstanbul

Sestanbul Sanat Akademisi Hakkında

Sestanbul Sanat Akademisi dublaj sanatçısı, yönetmen ve oyuncu Cemal Erdoğan tarafından kurulmuştur. Sayılı Profesyonel bir dublaj stüdyolarından biri olan Sestanbul, Kadıköy Moda bölgesinde bir çok eğitim, sanat ve çeşitli atölye çalışmalarını hayata geçirmektedir. Çocuk Dublaj, Yetişkin Dublaj, Diksiyon Kursu, Etkili Söz Söyleme, Oyunculuk Atölyesi, Oyunculuk Kursu, Sanat Tarihi gibi bir çok sanat atölyesini alanında uzmanlaşmış profesyonel eğitmenler ile birlikte her yaştaki bireye sanat aşılamaktadır. Hobi veya profesyonel olarak katılabileceğiniz eğitimler Sestanbul Sanat Akademisi bünyesinde Kadıköy Moda bölgesinde verilecektir.

Sestanbul Sanat Akademisi için yorumlar

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...
  Osman Ağa Mah. SüleymanPaşa Sok. Aybek Apt. No:1/2
  Kadıköy
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Seslendirme Kursu (Dublaj), çocukların ses konusundaki yetenek ve ilgilerini ortaya çıkartacak nadir eğitimlerdendir. Seslendirme Eğitimi çocukların yaratıcılık, kendine güven, içsel motivasyon gibi bir çok konuda gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

1 Aylık Seslendirme Kursu sonunda çocuklarımızın seslendirme, dublaj ve tiyatroya olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Dublaj Kursu boyunca yanınızda olacaktır.
  Çocuk Dublaj Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Seslendirme Kursu (Dublaj), ses konusundaki yetenek ve ilgilerini ortaya çıkartacak nadir eğitimlerdendir. Seslendirme Eğitimi yaratıcılık, kendine güven, içsel motivasyon gibi bir çok konuda gelişimlerine katkı sağlamaktadır. 

1 Aylık Seslendirme Kursu sonunda seslendirme, dublaj ve tiyatroya olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Dublaj Atölyesi boyunca yanınızda olacaktır.
  Seslendirme-Dublaj Atölyesi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Yaratıcı Yazarlık Kursu, bireylerin yazarlık alanındaki ilgisini, yeteneğini ve bilgisini keşfedebileceği, uzman eşliğinde yürütülen kurs çalışmasıdır. Yazarlık Eğitimi bireylerin hayal kurma, yaratıcılığını tetikleme, yeni bir metin yaratma konularında yol gösterici bir Eğitimdir.

1 Aylık eğitimimiz sonunda katılımcılar yazarlığa olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. 

 Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Yaratıcı Yazarlık Ve Şiir Kursu süresince yanınızda olacaktır.
  Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Oyunculuk Eğitimi, oyunculuğa ilgi ve merak duyan bireylerin kamera ve topluluk önünde sergiledikleri performansın senaryosunu da arka planda yazabilecekleri kapsamlı bir eğitimdir.

Oyunculuğun temelinde olan diksiyon, senaryo yazarlığı, kamera önü oyunculuk gibi konularda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye doğru olan eğitim programımızda kamera önü oyunculuk eğitiminin tüm detayları öğretilecektir.

1 Ay süren Oyunculuk Kursu, oyuncu adaylarının temel kuralları ve nerede kullanılacağı Sestanbul Sanat Akademisi başarılı kadrosu rehberliğinde uygulamalı bir şekilde gerçekleşecektir.
  Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Çocuk etkili konuşma atölyesi; çocukların erken yaşta doğru ve güzel konuşma becerisi kazanması, kendine güvenini arttırarak kendini doğru, etkili ve rahat ifade edebilmesi, Nefes ve diyafram kontrolunu sağlayabilmesi, Beden dilini etki kullanmayı öğrenmesi, vurgu ve tonlamalara dikkat etmesi gibi bir çok alanda kendini keşfetmesi ve geliştirmesi için uygulanan eğitim programıdır.

Kişisel gelişime önem veren, erken yaşta düzgün bir konuşma ve hitabet tekniği kazanmak isteyen her çocuk atölyemize katılmalıdır.

 1 Aylık eğitimimiz boyunca Sestanbul tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Çocuk Etkili Konuşma Eğitimi boyunca yanınızda olacaktır.
  Çocuk Etkili Konuşma Atölyesi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Diksiyon Kursu, kurallara uygun akıcı ve anlaşılır konuşmak, sesbilim açısından seslerin doğru ve güzel söylenilmesi, konuşma becerisini arttırmak, stres ve heyecan kontrolünü sağlayabilmek gibi konularda her bireyin katılması gereken 1 ay haftada 2 saat süren bir eğitim programıdır.

İyi bir hitabete sahip olmak isteyen, kendi gelişimine önem veren, sosyal iletişimde etkili bir konuşma tarzına sahip olmak isteyen her bireyin katılması gereken Diksiyon Kursu sonunda fayda sağlayacağınız bir eğitimdir.

 1 Aylık eğitimimiz boyunca Sestanbul tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Diksiyon Eğitimi boyunca yanınızda olacaktır.
  Diksiyon Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy