Sanat

Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu

Kadıköy, İstanbul

Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu Hakkında

Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu, eğitim faaliyetlerine 2002 yılında başlayan köklü bir eğitim kurumudur. Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) onayı olan kurumumuz, sertifika verme yetkisine sahiptir. Donanımlı ekipmanlar ve tecrübeli eğitmenleri ile Kadıköy Caferağa'da hizmet vermektedir. Profesyonel makyaj, epilasyon, manikür-pedikür, kaş ölçümü, sağlıklı yaşam ve estetik, kozmotoloji, vücut bakımı, cilt bakımı, spa el ve ayak bakımı, masaj ve anatomi gibi bir çok eğitim verme yetkisine sahip estetisyenlik kursumuz, meslek sahibi veya hobi amaçlı gelen her bireyi en donanımlı şekilde eğitmeyi hedeflemektedir. Seba Ülgen, 24 Mayıs İstanbulda doğmuştur. 1987 yılında İsviçreli hocasının kozmetik firması bünyesinde tanıştığı mesleğine, 20 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Cildin önemimi, hayatımızdaki önemini ve ihmal edilemeyecek bir canlı organizma olduğunu düşünen Seba Ülgen, Estetisyenlik kursları ile cildin önemini tüm öğrencilerine tam kapsamlı eğitimler vermektedir. MEB onaylı öğretmenliği boyunca, Türkiye ve KKTC ülkelerinde eğitimler vermektedir. 20 yılı aşkın meslek hayatında 2000'in üzerinde öğrencisi olmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) onaylı Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu, %99 iş garantili ve sertifikalı eğitimleri ile tecrübeli ekibi ile birlikte kapsamlı eğitimleriyle size rehberlik edecektir.

Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu için yorumlar

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...
  Caferağa Mah. Dr. İhsan Ünlüer Sok. Ersoy Apt. No:16/11
  Kadıköy
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Seba Ülgen Kalıcı Makyaj Kursunda, dudaklar, göz ve kaşlara uygulamalı olarak kalıcı makyaj eğitimi verilmektedir.
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kursumuzda renk ve pigmentasyon detaylarını iyi bilen, temel makyaj yöntemlerine hakim, kalıcı eyeliner ve deepliner, microblading ve 3D-6D kıl atım, dudak çerçeveleme cihazlarının teknik uygulamaları işlenmektedir.
Yoğun ilgi gören makyaj sektöründe alanında uzman eğitmenler yetiştirmek kursun temel prensipleri arasındadır.
2 Haftalık kurs süresinin sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir.
  Kalıcı Makyaj Kursu Microblading
  4000 ₺
  14 gün
  Kadıköy
  İnsan bedeninin önemli bir ögesi olan kıl kökleri, bazı durum ve bölgelerde insanlar için rahatsız edici ve istenmeyen hale gelmektedir. Seba Ülgen Lazer Epilasyon eğitiminde insanların rahatsız olduğu kıllardan nasıl kurtulacağını çeşitli teorik ve uygulamalı eğitimlerle öğretmektedir. Hijyenik ve güvenilir bir hizmet nasıl verilir, müşteriye etik ve doğru nasıl davranılır gibi eğitimlerin de içinde olduğu kapsamlı bir sürecin soncunda kursiyerlere sertifika verilmektedir.

Diode Lazer Epilasyon Kursu, 3 hafta boyunca 30 saat süren teorik bilgiler ve pratik uygulamaların olduğu kapsamlı bir eğitim programıdır. Eğitimle katılacakların katılım sertifikası alabileceği kursumuzda, Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu'nun tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir.
  Diode Lazer Epilasyon Kursu
  1500 ₺
  21 gün
  Kadıköy
  Manikür Pedikür kursu, el ayak bakımına dair tüm bilgileri teorik bilgiler ve pratik uygulamalar ile birlikte öğreneceğiniz eğitim programıdır. 2 Haftalık kurs süresi boyunca toplamda 20 saatlik derslerimiz, Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu bünyesindeki tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir gerçekleşecektir. Eğitimin bitiminde katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

El ve ayak bakımı kursunda öğrenilen bilgiler kurs boyunca canlı mankenler üzerinde uygulamalı olarak pratik yapılacaktır. Modern avrupa tekniklerini içeren kurs programı, Türk usulü manikür ve pedikür de içermektedir. Manikür Pedikür kursu boyunca pens tutumu, törpü işlemi, el-ayak SPA bakımı, oje sürümü gibi birçok bilgiyi içermektedir. Manikür-Pedikür Kursu tecrübeli eğitmenimiz Tuba Gürle tarafından verilecektir.
  Manikür Pedikür Kursu
  4000 ₺
  14 gün
  Kadıköy
  Makyaj profesyonel bir şekilde yapılması gereken, kozmetik sektörünün en önemli alanıdır. Makyaj yapımı sırasında bir çok bilimsel ve teorik bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Yüz anatomisinden, renklerin uyumuna, makyaj teknikleri, fırça vuruşları gibi birçok konudaki teknikler makyaj yapımında önemli rol oynamaktadır.

Profesyonel Makyaj kursu, makyaj yapımına dair tüm bilgi ve uygulamaları kapsayan eğitim programıdır. 6 hafta boyunca devam edecek makyaj kursumuz, 120 saatlik bir eğitimi kapsamaktadır. Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu'nun bünyesindeki tecrübeli öğretmenler rehberliğinde gerçekleşecek profesyonel makyaj kursu, katılım sertifikası verilen bir eğitim programıdır.

Bilgi, seviye ve yaş farketmeksizin her bireyin katılabileceği kurs, yüzün anatomisi, yüz ve göz çeşitleri, kaş nasıl alınır, kaş nasıl dizayn edilmelidir, kirpik takma ve boyama işlemi, çeşitli konsept makyajlar gibi tüm temel bilgileri öğretilmesini hedeflemektedir.
  Profesyonel Makyaj Kursu
  3500 ₺
  42 gün
  Kadıköy
  Estetisyenlik Kursu, toplamda 6 ay süren, 826 saatlik tam kapsamlı eğitim programıdır. Kursiyerler, kurs sonunda MEB onaylı sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Eğitim programı içerisinde; cilt bakımı, makyaj, masaj, iğneli epilasyon, kozmotoloji (ürün bilgisi), manikür, pedikür, vücut bakımı, kalıcı makyaj, insan kaynakları ve satış teknikleri olmak üzere estetisyenliğe dair tüm bilgileri içermektedir.

Kadıköy Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu bünyesinde verilecek olan eğitim boyunca profesyonel eğitmenler rehberlik edecektir. Her türlü malzeme ve ekipman kurumumuz tarafından karşılanacaktır.

Estetisyelin sertifikasını alan kursiyerler, istek doğrultusunda kurumumuzun yönlendirmesi ile yüksek oranda iş bulma oranına sahip olacaktır.
  Estetisyenlik Kursu Kadıköy
  5500 ₺
  180 gün
  Kadıköy
  Protez Tırnak Kursu, 20 saatlik kapsamlı eğitim programıdır. Manikür Pedikür sertifikasına sahip olan bireyler Protez Tırnak Kursuna katılabilmektedir.

Eğitim programı tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
  Protez Tırnak Kursu
  2000 ₺
  20 saat
  Kadıköy
  Kalıcı Oje Kursu, 1 günlük kapsamlı eğitim programıdır. Manikür Pedikür sertifikasına sahip olan bireyler Kalıcı Oje Kursuna katılabilmektedir.

Eğitim programı tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
  Kalıcı Oje Kursu Kadıköy
  750 ₺
  1 gün
  Kadıköy
  İpek Kirpik Kursu, 10 saatlik kapsamlı eğitim programıdır. Eğitim programı tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
  İpek Kirpik Kursu
  650 ₺
  10 saat
  Kadıköy
  Manikür Kursu, 10 saatlik kapsamlı eğitim programıdır. Eğitim programı tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
  Manikür Kursu
  2500 ₺
  10 saat
  Kadıköy
  Pedikür Kursu, 10 saatlik kapsamlı eğitim programıdır. Eğitim programı tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
  Pedikür Kursu
  2500 ₺
  10 saat
  Kadıköy
  Refleksoloji Kursu, 2 ay boyunca 30 saatlik kapsamlı eğitim programıdır. 2. Seviyeye kadar verilecek eğitim programı, tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
  Refleksoloji Kursu Kadıköy
  5000 ₺
  60 gün
  Kadıköy
  Klasik Masaj Kursu, 2 ay boyunca 200 saatlik kapsamlı eğitim programıdır. Tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Seba Ülgen Estetisyenlik'in tam donanımlı sınıflarında model üzerinde uygulamalı olarak eğitim verilecektir.
  Klasik Masaj Kursu Kadıköy
  4000 ₺
  60 gün
  Kadıköy