Sanat

Gri Akademi

Bakırköy, İstanbul

Gri Akademi Hakkında

T.C. M.E.B. Özel Gri Akademi Sanat Kursu olarak,Resim-Fotoğraf-Seramik-Mozaik-Makyaj gibi alanlarda sertifikalı kurslarımız ile bireysel ve kurumsal hizmetler sunmaktayız. Uzun süreli eğitim-Workshop ve hobi amaçlı eğitimlerimiz sürekli değişen ve gelişen öğretimi size uygun şekilde ve sizden yola çıkarak programlamaktayız.

Gri Akademi için yorumlar

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...
  Zeytinlik Mah. Pancar Sok. No:19
  Bakırköy
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Hobi resim dersleri, yağlı boya-akrilik-sulu boya tekniklerinde kaliteli ve ögretici niteliktedir.
Sanatçılar tarafından kişinin içsel dünyasını ortaya çıkarmak üzere kurguladığımız resim derslerimize seviye ve katılım yaşı gerekmeksizin her sanat severi bekliyoruz.
Kurumumuz M.E.B. onaylı akademidir.
  Hobi Resim Atölyesi
  300 ₺
  12 saat
  Bakırköy
  Mozaik Workshop, kadim sanatlardan mozaik üzerine teorik bilgi ve pratik uygulamaların gerçekleşeceği 3 saatlik workshop etkinliğidir. Mozaik taşların nasıl ve nerede kullanılması gerektiği, tonlar ve balık mozaiği uygulamalarını içeren eğitim programı, Gri Sanat Akademisi'nin profesyonel eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir.

Balık Mozaiği uygulamasını öğrenen katılımcılar, kendi emeği ve yaratıcılığını kullanarak istedikleri mozaik eserini tasarlayabilecekler. Eğitmenler tarafından birebir rehberlik edilecek atölyeye, herhangi bir bilgi seviyesi gerektirmeden herkes katılabilir. Bu topraklardaki sanat adına küçük bir taş koymak için tüm sanat severleri bekliyoruz.
  Mozaik Workshop
  120 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Çocuk sanat atölyesinde, yazarlık, resim, heykel ve stop motion disiplinleri ile çocuğun hayal dünyasını önce yazıya ve bir hikayeye dönüştürüyoruz. Devamında resim ile bu hikayeyi görselleştiriyoruz. Heykel ile karakterleri üç boyutlu hale getiriyoruz ve stop motion ile hikayeye uygun senaryoyu videoya çeviriyoruz. Böylelikle bütün sanat disiplinleri ile çalışan minik beyinler, çok daha aktif, çok daha katılımcı ve çok daha yaratıcı oluyor.

Eğitim sonunda çocuğunuzun özgün hikayesi youtube kanalımızda yayınlanıyor ve dvd olarak aileye teslim ediliyor. Kaliteli vakit ve mükemmel bir anı Gri Akademi'de.
  Çocuk Sanat Atölyesi
  500 ₺
  30 gün
  Bakırköy