Çocuk

Gelişim Evi

Bakırköy, İstanbul

Gelişim Evi Hakkında

Gelişim Evi yaş farketmeksizin toplumdaki tüm bireylerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla uzman kadrosu ile birlikte, her türlü imkana sahip donanımlı sınıfları ve uzmanlar tarafından hazırlanmış özel programlarla Kişisel Gelişim kategorisinde eğitim vermektedir. Satranç Kursu, Robotik, Akıl Oyunları, Hafıza Teknikleri ve Zihin haritası gibi bir çok farklı Kurs kategorisinde tam donanımlı Kurslar ve Eğitimler vermektedir. Çocuk Kurslarında uzmanlaşan Gelişim Evi, erken yaştaki bireylerin keşfedilmesi için alanında uzman eğitmenlerle çalışmaktadır. Çocuk Satranç Kursu. Çocuk Robotik Kodlama, Çocuk Akıl oyunları kategorilerinde profesyonel eğitim hizmeti sağlamaktadır.

Gelişim Evi için yorumlar

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...
  Zuhurat Baba Mahallesi Zuhurat Baba Caddesi No:13/4
  Bakırköy
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Satranç Kursu, çocukların bireysel gelişimine ve akademik başarılarını besleyen, tarihi M.Ö. 2000'li yıllara dayanan bir beyin sporudur.

Satranç eğitimi; Hafıza gelişimine katkı sağlar, Matematiksel ve Mantıksal düşünmeye teşvik eder, Dikkat ve Konsantrasyonu geliştirir, Hayal dünyasını ve Yaratıcı düşünme şekilleri öğretir. Bireysel motive olma duygusunu arttırır. Sorumluluk duygusunu geliştirir ve birçok alanda hayatımızda önemli yere sahip katkıları vardır.

Çocuk Satranç Kursu, iyi bir eğitim alındığında çocuk bireylerin gerek sosyal gerek okul hayatındaki başarısını arttırdığı bilimsel makaleler ile de kanıtlanmıştır. Gelişim Evi uzman eğitimleri ile birlikte bir çok okulda ve kendi kurumumuzda çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak için 5-15 Yaş Satranç Kursunu emin ellerde almanızı sağlıyoruz.
  Satranç Kursu (5-15 Yaş)
  270 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Akıl Oyunları M.Ö 10.000'e kadar dayanan, Çin ve Hindistan bölgesinde keşfedilen, temel amacı akıl ve beyin gelişimini sağlamak olmakla birlikte eğlenceli içerikleri de mevcuttur. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu oyun türünün birçok kategorisi mevcuttur. Go, Satranç, Sudoku gibi bir çok farklı oyun ile birlikte genç yaştaki bireylerin beyin gelişimi hedeflenmektedir.

Zekâ-Akıl Oyunları çocukların analitik zekasını, yaratıcılık eşiğini, mantıksal ve matematiksel zekasını, hafıza ve bellek alanında gelişmesini sağlayacak, uzmanlar tarafından geliştirilmiş oyunlardır.

Gelişim Evi olarak çocuklarımızın genç yaşta aldıkları eğitim ve rehberliğin çok önemli olduğunu düşünmekteyiz. Uzman kadromuz ve yetkin eğitim alanlarımızda çocuklarınıza özel olarak planlanan akıl oyunları eğitimi 5-15 yaş aralığındaki her birey için uygundur.
  Akıl Oyunları (5-15 Yaş)
  270 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Robotik Eğitimi gelişen teknoloji çağına ayak uydurmak isteyen yaş farketmeksizin her bireyin öğrenip, kendini geliştirmesi gereken bir alandır. Robotik Eğitimi ve çocuklar için kodlama, robotların yaygınlaştığı çağımızda robotik yazılımın temelini öğrenmek üzere kurgulanmıştır.

Çocukların robotik kodlama ve Çocuklar için kodlama temelini öğrenmeleri için seviye farketmeksizin basit seviyeden ileri seviyeye kadar kapsayan eğitimimiz, donanımlı kurumumuzda alanında profesyonel eğitmenler tarafından verilecektir.

Gelişim Evi olarak, çocuklarımızın eğitim ve gelecekteki hayatlarının temelini atmak için her öğrencimize özel kurguladığımız eğitimleri, her seviyeye uygun uyarlayıp, gelişimlerine katkı sağlamak için uzman ekibimizle yanınızdayız.
  Robotik Eğitimi (8-15 Yaş)
  500 ₺
  30 gün
  Bakırköy