Sanat

Epos Sanat

Beylikdüzü, İstanbul

Epos Sanat Hakkında

Epos Sanat, Beylikdüzü'ndeki atölyesinde sanat atölyeleri, etkinlikleri ve eğitimleri düzenleyen sanat atölyesidir. Alanında uzman ve gerekli eğitimleri almış eğitmen kadrosuyla bildiklerini öğretmek, paylaşmak ve yaşatmak vizyonundadır. Beylikdüzü Epos Sanat Atölye'si bünyesinde, resim kursları, seramik atölyeleri, heykel kursları, ebru atölyeleri gibi sanata dair birçok alanda eğitimler ve atölyeler düzenlenmektedir. Her seviyedeki katılımcılara özel olarak hazırlanan kurs programlarında, temel amaç katılımcının eğlenirken yeni bilgiler öğrenmesidir. Çocuk, genç veya ileri yaş olarak her yaştaki ve her seviyedeki katılımcılara uygun hazırlanan kurs programlarında, sanat odağında yenilikçi, modern yaklaşımlarla gelişmeleri takip ediyor, bilgi birikimi ve tecrübemizle ile katılımcıların gelişimine katkı sağlamaktayız.

Epos Sanat için yorumlar

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...
  Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 2288 Sokak No 1 D: 25 Kat: Ticari Türkbükü Residans
  Beylikdüzü
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Seramik Atölyesi, birçok kişinin kafa dağıtmak ve yeni bir beceri kazanmak için gittiği, günümüzde oldukça sık tercih edilen sanat atölyesidir. Atölyenin seansları haftalık 1 sefer olması ile de vakit ayırma konusunda sıkıntı yaratmamaktadır.

Haftada 1 defa olan seanslar 3 saat şeklinde gerçekleşmektedir. Haftanın çarşamba, cuma, cumartesi ve Pazar günleri 13.00 ile 21.00 saatleri arasında seanslar yapılmaktadır. Bunun yanında isteyenler için günübirlik workshoplar da verilmektedir.

Atölye içerisinde gerekli olan malzeme ve ekipmanlar Epos Sanat tarafından sağlanmaktadır. Atölyemizde üretilen seramikleri, atölyemizde bulunan profesyonel seramik fırınında fırınlayabileceksiniz. Fırınlanma aşamasından sonraki boyama aşamasında, katılımcıların kendi boya setleri ile istedikleri renk ve yaratıcılıkta boyama yapması gerekmektedir.
  Seramik Atölyesi Beylikdüzü
  450 ₺
  30 gün
  Beylikdüzü
  Birçok kişi için hobi olan suluboya, yağlıboya ve karakalemin eğitimleri, Epos Sanat resim atölyesi tarafından verilmektedir. Alanında uzman kişilerce verilen eğitimde resim ile ilgili bütün teknikler başlangıç seviyesinden itibaren aşama aşama öğretilmektedir.

Resim atölyesi haftanın 1 günü gerçekleşmektedir. Seanslar birer saat olup haftada 1 kez yapılmaktadır. Hafta içerisinde perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri seanslar verilmektedir. 13.00 ve 21.00 saatleri arasında seansa girilebilmektedir. Bunun yanında isteyen kişiler günübirlikte atölyelere de katılabilmektedir.

Kurs içerisinde gerekli olan bütün malzemeler kursiyer tarafından karşılanmaktadır. Günübirlik atölyelerde ise kursiyerin malzeme ihtiyacını atölye gidermektedir. İşlenecek seans için gerekli olan bütün malzemeler her seansta kursiyer tarafından getirilmektedir.
  Resim Atölyesi Beylikdüzü
  350 ₺
  30 gün
  Beylikdüzü
  Heykel atölyesi, birçok kişinin el becerisini geliştirmek ve çeşitli eserler ortaya koymak istediği kurslardan bir tanesidir. Kurs süreci genel olarak haftada 1 gün şeklinde devam etmektedir. Seanslar ise 3 saatlik olarak ayarlanmıştır. Bunun yanında isteyen kişiler için günübirlik yani workshop eğitimler de bulunmaktadır.

Atölye haftanın 4 günü yani; Perşembe, Cuma, cumartesi ve Pazar günleri açıktır. Seans saatleri ise 13.00 ile 21.00 aralıklarında olmaktadır. Kursiyerlere malzeme olarak çamur verilmektedir. Bunun haricinde ek bir malzeme ücreti istenmemektedir.

Kurs içerisinde alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından heykel yapma teknikleri öğretilmektedir. Heykel ile ilgili hiçbir bilgiye sahip olmayan kişiler dahi verim alabilecek düzeyde kurs süreci gerçekleşmektedir.
  Heykel Atölyesi Beylikdüzü
  350 ₺
  30 gün
  Beylikdüzü
  Geçmişi oldukça eskiye dayanan ebru sanatı birçok kişi için halen keyif verici bir hobi olarak kalmaktadır. Ebru atölyesi tarafından suya uygulanan tekniklerle çeşitli resimler yapılabilmektedir.

Ebru sanatını öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenler için atölye kursları haftada 1 kez olarak ayarlanmıştır. Üçer saatlik olan seanslar haftanın perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri gerçekleşmektedir. Seans günleri içerisinde ise 13.00 ve 21.00 saatleri arasında eğitim verilmektedir. İsteyen kişiler için ise günübirlikte seanslar da bulunmaktadır.

Atölye için gerekli olan bütün malzemeler kurs tarafından karşılanmaktadır. İlerleyen seanslarda ise herhangi bir malzeme ücreti talep edilmemektedir. Kurs içerisinde uzman kişilerce öğretilen tekniklerle istenilen her resim rahatlıkla yapılabilmektedir.
  Ebru Atölyesi Beylikdüzü
  350 ₺
  30 gün
  Beylikdüzü
  Seramik torna atölyesi birçok kişinin hayatın yorucu olduğu günlerde kaçış noktası olmaktadır. Ortaya bir tasarı ortaya konulması ile mutluluk verici bir etkisi bulunmaktadır.

Atölyenin haftalık olarak günleri çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri olmaktadır. Haftalık 1 gün olarak ayarlanan seanslar 1 saat şeklinde ilerlemektedir. Seans saatleri ise 13.00 ve 21.00 vakitleri arasındadır. Dileyenler için günübirlik eğitimler de bulunmaktadır.

Kurs içerisinde uygulamalı olarak seramik tornası eğitimi verilmektedir. Seramik tornasının nasıl kullanılması gerektiği ve çeşitli şekillerin nasıl verilebildiği uzman eğitmenlerce gösterilmektedir. Bunun yanında atölye için gerekli olan bütün malzemeler kurs tarafından karşılanmaktadır. Ortaya çıkarılan seramiklerin boyama işlemleri ise atölyede yapılmaktadır.
  Seramik Torna Atölyesi Beylikdüzü
  450 ₺
  30 gün
  Beylikdüzü