Kişisel Gelişim

Başak Gezgin Aruca

Kozyatağı, İstanbul

Başak Gezgin Aruca Hakkında

Başak Gezgin Aruca, 'iletişim' konusunda yönetici ve kurum çalışanları ağırlıklı olmak üzere bireylere özel koçluk hizmeti veren profesyonel bir koçtur. 2016 - 2018 yılları arasında Gestalt Kişisel Gelişim Programını tamamlayan Aruca, 6 yıllık TEGV gönüllüsü olmasının yanı sıra Adler Learning Europe - Koçluk Sertifika Programı, ICF ve EMCC üyesi ve Transformal Nefes Seminerliği Koçluğu eğitimlerini tamamlamıştır. Koçluk seanslarıyla birlikte hayatta bir çok seçeneğin var olduğunun farkedilmesini sağlamak, değişim ve dönüşümün gücüne olan inancı arttırmak, içsel yolculuk sonucunda ortaya çıkan değerleri karşı tarafa aktarmaktadır.

Başak Gezgin Aruca için yorumlar

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...
  Pamuk Sok. Kozyatağı–Istanbul
  Kozyatağı
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Koçluk, hayatınızın sosyal ve profesyonel taraflarında mevcut durumunuzdan hedeflediğiniz noktaya gitmenize rehberlik eder. Bu bağlamda, yönlendirme ya da akıl vermenin aksine, “Soru Sorma Sanatı” olarak da adlandırılabilir.

“Yaşam Koçu”, “Yönetici Koçu” ve “Kariyer Koçu” gibi sıklıkla duyduğunuz bu terimlerin gerçekten ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Koçluk kavramı nedir ve kişinin hayatına nasıl rehberlik eder?

Koçluk yetkinliklerini hayatımıza getirsek neleri farklı kılmak mümkün olur, tüm bunları bu atölye çalışmasında bulabilirsiniz.
  Koçluk Hayatımızın Neresinde?
  150 ₺
  2 saat
  Kozyatağı