Sanat

Atölye Kedisi

Bakırköy, İstanbul

Atölye Kedisi Hakkında

Atölye Kedisi temelleri 2009 yılına dayanan ve 2015 yılında resmi açılışını yapan hobi atölyesidir. El emeği üzerine birçok etkinlik ve atölyeye ev sahipliği yapan atölye kedisi, katılımcıları için Istanbul'un stresinden ve monotonluğundan kurtulmak için bir alternatif konumundadır. Makrome kursu, bez bebek dikimi, kanaviçe, nakış, örgü, çanta dikimi, tığ işi, iğne oyası, ahşap şekillendirme, minyatür maket yapımı, kağıt kıvırma sanatı, keçe, makrome ayna, makrome duvar süsü, makrome saksılık, makrome çanta ve polimer kil çalışmaları gibi alanlarda el emeği üzerine hobi atölyeler düzenleyen Atölye Kedisi, Bakırköy/Ataköy'de bulunan merkezi lokasyonuna tüm hobi severleri bekliyoruz.

Atölye Kedisi için yorumlar

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...
  Ataköy 9. 10. Mah. Hanımeli Çiçeği Sk. A-17/A Blok D:14
  Bakırköy
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Makrome kursu, kendi duvar süsünüzü kendi ellerinizle tasarlayacağınız eğlenceli bir hobi atölyesidir. Temel makrome düğüm teknikleri kurs eğitmeni rehberliğinde katılımcılara öğretildikten sonra, kendi makrome duvar süsünüzü yapmaya başlayacaksınız. 3 saatlik makrome kursu süresince eğitmenler katılımcılara birebir rehberlik edecektir.

Atölyenin sonunda, atölye boyunca öğrendiğiniz tekniklerle birlikte kendi tasarımınız olan makrome duvar süsünü örmüş olacaksınız. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, evinize süs olarak kullanabileceğiniz veya satışını yapabileceğiniz makrome duvar süsünüzle birlikte atölyeden ayrılabileceksiniz.
  Makrome Kursu Duvar Süsü
  200 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Makrome kursu, kendi çantanızı kendi ellerinizle, makrome düğümleri aracılığıyla tasarlayabileceğiniz hobi atölyesidir. Atölye Kedisi'nin tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde öğreneceğiniz makrome düğüm tekniklerini kullanarak, istediğiniz renkte ve desendeki şık çantaları tasarlayabileceksiniz. 3 saatlik makrome kursu süresince eğitmenler birebir rehberlik edecektir.

Makrome Atölyesinin sonunda, kurs süresince öğrendiğiniz makrome düğümü teknikleriyle ördüğünüz çantaya sahip olacaksınız. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, günlük hayatta kullanabileceğimiz veya satışını yapabileceğiniz makrome çantalarınızla birlikte atölyeden ayrılabileceksiniz.
  Makrome Kursu Çanta
  200 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Evinizin en güzel köşesini süsleyecek olan makrome aynaları sizi bekliyor! Makrome aynası atölyemiz, makrome düğümlerini öğrenerek kendi ellerinizle istediğiniz renk ve tasarımlarla yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir hobi kursudur. Atölye Kedisi'nin tecrübeli eğitmenleri makrome kursu boyunca size 3 saatlik atölye boyunca rehberlik edecektir.

Atölyenin sonunda öğrendiğiniz düğüm teknikleriyle ördüğünüz makrome aynasının sahibi olacaksınız. Makrome aynanızı evinize götürebilir, sevdiklerinize hediye edebilir veya satışını gerçekleştirebilirsiniz. Makrome sevenleri atölyemize bekliyoruz.
  Makrome Kursu Ayna
  200 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Nakış kursu, dilediğiniz renk ve yaratıcılıkta seçtiğiniz figürlerin dekoratif panolara işleyeceğiniz hobi atölyesidir. 3 saatlik atölyeye katılım için herhangi bir dikiş bilgisine ihtiyaç yoktur. Atölyemizin tecrübeli eğitmenleri nakış dersi boyunca katılımcılara birebir rehberlik edecektir.

Teknik bilgiler ve malzemelerin tanıtımının ardından kanaviçe panomuzu işlemeye koyulacağız. Çarpı işi etamin işleme yöntemini kullanarak, istediğiniz desen ve figürleri panolarımıza işleyeceğiz. Dekoratif panolarınızın tasarımını tamamen size bırakacağız.

Atölyenin sonunda ortaya çıkardığınız çalışmaları ister eve götürebilir, ister sevdiklerinize hediye edebilir, ister satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.
  Nakış Kursu Kanaviçe Pano
  120 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Nakış kursu, stresten uzak zaman geçireceğiniz, keyifli bir hobi atölyesidir. Punch nakışı dersimizde atölyemizin tecrübeli eğitmenleri 3 saat boyunca katılımcılara rehberlik edecektir. Kursa katılım için herhangi bir nakış bilgisi gerekmemektedir.

Atölyemizde öğrendiğiniz nakış işleme teknikleri ve bilgilerini kullanarak yaratcılığınız doğrultusunda dilediğiniz renkte ve desende dekoratif pano, çanta, yastık kılıfı gibi çeşitli çalışmalar yapıyoruz.

Nakış kursunun sonunda, kendi tasarladığınız ürünleri evinize götürebilir, arkadaşlarınıza hediye edebilir veya satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.
  Nakış Kursu Punch Nakışı
  130 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Dikiş kursu, herhangi bir dikiş bilgisi ve yeteneği gerektirmeyen, isteyen herkesin katılabileceği hobi kursudur. Kursun içerisinde ister makine, ister el işi dikiş tekniklerini kullanarak istediğiniz renk ve figürlere sahip bez çantaları dikeceksiniz.

3 saat sürecek dikiş kursu boyunca, Atölye Kedisi'nin tecrübeli eğitmenleri katılımcılara birebir rehberlik edecektir. İhtiyacınız olan dikiş tekniklerini kurs öğretmenlerimiz kurs sırasında size öğretecektir. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz renk ve modele karar vermek! Kurs boyunca o gün hazırlanan çalışmayı kesecek, biçecek ve kalıp çıkarma işlemine geçeceğiz. Son aşama olarak çantamızı dikeceğiz.

 Dikiş atölyesinin sonunda dikmiş olduğunuz çantayı ister evinize götürebilir, ister sevdiklerinize hediye edebilir, ister satışını yapıp ek gelir elde edebilirsiniz. Dikişe merakı olan herkesi dikiş kursumuza bekliyoruz.
  Dikiş Kursu Bez Canta
  160 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Keçe atölyesi, seviye ve yaş farketmeksizin herkesin katılabileceği hobi kursudur. 4 saatlik atölye boyunca, kurs eğitmeni katılımcılara birebir eşlik edecektir. Kurs boyunca kuru keçe ve/veya ıslak keçe teknikleri kullanılacaktır. Gerekli teknik ve malzemelerin bilgisi atölye eğitmen tarafından öğretilecektir.

Kurs süresince, geleneksel ıslak keçe yöntemi ile, işlenmemiş doğal yün ve işlenmiş yünü birlikte kullanarak kendi keçe plakalarınızı hazırlayacaksınız. Dekoratif panoların renkleri ve figürlerini katılımcı kendisi seçecektir. Hazırlanan keçe plakaları; çanta, tablo, yastık, örtü, giysilere aplike gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Keyifli keçe atölyesinin sonunda kendi ellerinizle hazırladığınız keçe çalışmalarını evde kullanabilecek, hediye edebilecek veya ek gelir elde etmek amacıyla satabileceksiniz.
  Islak Keçe Atölyesi
  150 ₺
  4 saat
  Bakırköy
  Keçe kursunda, kuru ve/veya ıslak keçe kullanarak çalışmalar yapacağız. Kursumuz 3 saat boyunca, Atölye Kedisi'nin eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecektir. Herhangi bir bilgi veya tecrübe gerektirmeden, her birey kursa katılabilecektir.

Keçe Sabun atölyesinde gerekli teknik bilgilerin öğreniminin ardından uygulamaya geçeceğiz. Kuru ve ıslak keçe iğneleme teknikleri aracılığıyla istediğiniz keçe sabununu tasarlayabileceksiniz. Dekoratif veya günlük olarak kullanabileceğiniz sabunları kendi yaratıcılığınızı kullanarak tasarlayacaksınız. Keçe kursunun sonunda kendi tasarladığınız sabun ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
  Keçe Kursu Sabun Atölyesi
  120 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Dikiş kursu, hiç dikiş bilmeyenlerin bile katılabileceği eğlenceli hobi etkinliğidir. 2 saat sürecek dikiş atölyemizde tüm malzeme ve ekipmanlar Atölye Kedisi tarafından temin edilecektir. Katılımcılara atölye boyunca tecrübeli eğitmenlerimiz birebir olarak rehberlik edecektir.

Cüzdan çanta dikiş kursumuzda fermuar ve astarlı minik çantalardan tasarlayacağız. İstediğiniz desen ve figürleri kullanmakta özgür olacağınız atölye, yaratıcılığınız ve zevklerinizin konuşacağı zevkli etkinlik çalışmasıdır. Kendi çantanızın malzemelerini kesip biçip ardından kalıp çıkartıp, dikme işlemine geçeceğiz.

Atölyenin sonunda dikmiş olduğunuz çantaları cüzdan, makyaj çantası olarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilir veya çantaların satışını yaparak ek gelir etme şansı bulabilirsiniz. Ataköy lokasyonundaki Atölye Kedisinin dikiş kursuna tüm dikiş severleri bekliyoruz.
  Dikiş Kursu Cüzdan Çanta
  120 ₺
  2 saat
  Bakırköy
  Keçe bebek kursumuz, 3 saat süre boyunca devam edecek hobi atölyesidir. Ataköy'de bulunan Atölye Kedisi'nin keyifli atölyesinde gerçekleşecek keçe kursu, tecrübeli eğitmenler rehberliğinde gerçekleşecektir. Atölyeye katılmak için seviye ve bilgi birikimi gerekmemektedir.

Kuru keçe ve/veya Islak keçeler kullanabileceğiniz keçe kursumuzda dilediğiniz figür ve tasarımı kullanabileceksiniz. Gerekli teknik ve malzeme bilgilerini öğrendikten sonra çalışmaya başlayacaksınız. Kuru keçe iğneleme yöntemi kullanarak keçe bebeklerinden çalışmalar yapacağız. Atölyenin sonunda keçe bebeklerinizi ister aksesuar olarak kullanacak, ister sevdiklerinize hediye edebileceksiniz.
  Keçe Bebek Atölyesi
  140 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Amigurumi, hiç tığ örgüsü bilmeyenlerin bile katılabileceği eğlenceli hobi etkinliğidir. 3 saat sürecek amigurumi atölyemizde tüm malzeme ve ekipmanlar Atölye Kedisi tarafından temin edilecektir. Katılımcılara atölye boyunca tecrübeli eğitmenlerimiz birebir olarak rehberlik edecektir.

Tığ işleri kursunda, resimde gözüken sevimli tavşanları çalışacağız. Çalışma bitiminde, amigurumi örgü oyuncaklarını tekrar yapabilmeniz için gerekli kalıp ve şablonlara sahip olacaksınız. İstediğiniz desen ve figürleri kullanmakta özgür olacağınız atölye, yaratıcılığınız ve zevklerinizin konuşacağı zevkli etkinlik çalışmasıdır. 

Atölyenin sonunda amigurumi bebek ve oyuncaları evinizde süs olarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilir veya satışını yaparak ek gelir etme şansı bulabilirsiniz. Ataköy lokasyonundaki Atölye Kedisinin dikiş kursuna tüm amigurumi severleri bekliyoruz.
  Amigurumi Örgü Oyuncak Kursu
  180 ₺
  3 saat
  Bakırköy
  Dikiş kursu, 5 saat süren keyifli hobi kursudur. Dikiş bilmeyenlerin de katılabileceği kursumuzda Tilda Bebek çalışması yapıyoruz. Tasarımı size ait bebekleri birlikte kesip biçiyor ve ardından dikiyoruz.

Dikiş öğrenirken sosyalleşeceğiniz keyifli atölyemizde, Atölye Kedisi eğitmenleri bilmeniz gerekenleri size gösterecektir. Kurs boyunca çalışmaları birlikte gerçekleştireceğiz. Her türlü ekipman ve malzeme atölyemiz tarafından karşılanacaktır. Tek yapmanız gereken tilda bebeğin rengi, desenleri ve tasarımına karar vermek olacak.

Dikiş kursunun sonunda kendi tasarımınız olan tilda bebeği evinizde süs olarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilir veya satışını yaparak ek gelir etme şansı bulabilirsiniz. Ataköy lokasyonundaki Atölye Kedisinin dikiş kursuna tüm sanatseverleri bekliyoruz.
  Dikiş Kursu Tilda Bebek
  230 ₺
  5 saat
  Bakırköy
  Nakış Atölyesi, 3 saat süren keyifli hobi atölyesidir. Nakış teknikleri ile kolye ve broş gibi çeşitli aksesuarları tasarlayacağımız atölyemiz, Bakırköy'de bulunan Atölye Kedisi'nde gerçekleşecektir.

Nakış öğrenirken sosyalleşeceğiniz keyifli atölyemizde, Atölye Kedisi eğitmenleri bilmeniz gerekenleri size gösterecektir. Kurs boyunca çalışmaları birlikte gerçekleştireceğiz. Her türlü ekipman ve malzeme atölyemiz tarafından karşılanacaktır. Tek yapmanız gereken aksesuarların rengine ve tarzına karar vermek.

Nakış kursunun sonunda kendi tasarımınız olan aksesuarları süs olarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilir veya satışını yaparak ek gelir etme şansı bulabilirsiniz. Ataköy lokasyonundaki Atölye Kedisinin nakış kursuna tüm sanatseverleri bekliyoruz.
  Nakış Kursu Kanaviçe Aksesuar
  120 ₺
  3 saat
  Bakırköy