Sanat

Atölye Bebek

Beşiktaş, İstanbul

Atölye Bebek Hakkında

Atölye Bebek yaratıcı deneyimlerden zevk alan ve kendini geliştirmeye inanan herkesi bir araya getiriyor. Alanında deneyimli, tanınmış eğitimlerimizin ile hep merak ettiğiniz, denemez istediğiniz veya ilk kez duyduğunuz yeni sanat dalları ile tanışarak kolayca temel eğitim sahibi olabilirsiniz. Kendi evinizin sıcaklığında, samimi ve rahat bir ortamda yeni öğrendiğiniz teknikleri uygularken şehrin tüm negatif enerjisini üzerinden atabilirsiniz. Öğrenmekten zevk alan, yaratıcılıkta huzur bulan ve kişisel gelişime inanan herkesi evimiz gibi gördüğümüz Atölye Bebek'e bekliyoruz

Atölye Bebek için yorumlar

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...
  Küçükbebek Caddesi No:46
  Beşiktaş
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Seramik, kil hamurunun işlemden geçmesi ve fırınlanmasıyla ortaya çıkan dayanlı ve doğal bir üründür.

 Seramik tornası, seramik hamura istediğiniz şekli vermebilmenizi sağlayan makinedir. Seramik sanatçısı eğitmenimiz tarafından torna'nın tüm kullanım detayları uygulamalı bir şekilde gösterilecektir. 

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz her türlü objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Torna Atölyesi
  200 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
   İş stresinden uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak, yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkesi Seramik Sanatçısı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşen workshoplarımıza bekliyoruz.

Seramik atölyemizde kendi hayal gücünüzle tasarladığınız objeleri önce fırınlıyor, daha sonra istediğiniz şekilde boyayabiliyorsunuz. Tam donanımlı atölyemizde, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Atölye Bebek'in geniş bahçesi ve ferah workshop alanında gerçekleşecek atölyemizde, kendi tasarlayıp ortaya çıkardığınız seramik eserleri ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
  Seramik Atölyesi
  200 ₺
  4 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Tamamen el yapımı, kişiye özel deri Clutch Çantalar tasarlayacağınız atölye, yaş ve seviye farketmeksizin her bireyin katılabileceği keyifli hobi etkinliğidir. 2 saatlik workshop sonucunda kendi tasarımınız olan Clutch çantanızı ister günlük, ister özel günlerinizde keyifle kullanabileceksiniz.

2 saat sürecek atölye, uzman eğitmen rehberliğinde gerçekleşecektir. Unutulan değerleri hatırlamanıza imkan sağlarken, deriye dokunmanın rahatlatıcı hissi ile keyifli zaman geçirebileceksiniz. Kendi tasarımınız olan çantaları ister kullanabilir, ister satışını yaparak ek gelir elde edebileceksinz. Atölye Bebek'in merkezi ve keyifli atölyesine tüm sanat severleri bekliyoruz.
  Deri Clutch Canta Workshop
  250 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Hem bireysel hem kurumsal olarak değişik kurumların çatısında Film Analizi seminerleri vermekte olan Sindel aynı zamanda düzenli olarak dergilere sinema yazıları yazıyor. Film atölyelerinde Sinema sanatının büyük ustalarının gizlerini beraberce araştırarak hem sanata hem hayata dair keşiflerde bulunuyoruz.

Katılımcı dostlarımızla beraber filmi sahne sahne analiz ederek; senaryo, kurgu ve sinematografi gibi sinemaya ait araçlarla kurulan anlamı beraber keşfediyor ve filmlerin sosyolojik, psikolojik, felsefi, siyasal, mitolojik ve feminist okumalarını yapıyoruz.

Katılımcılardan atölyeye gelmeden filmi bir kere izlemelerini rica ediyoruz. Beraberce analiz etmeden önce bir temel oluşturması için...

Etkinlik, 6 Ocak 2020'de MIDSOMMAR filminin okuması olarak gerçekleşecektir.
  Film Okuma Atölyesi
  100 ₺
  3 saat
  Beşiktaş