Sanat

Artmera Sanat Merkezi

Şişli, İstanbul

Artmera Sanat Merkezi Hakkında

Artmera Sanat Merkezi, sanatın her alanında, sanata dair her türlü bakış açısının otaya çıktığı ve icra edildiği yerdir. Sanata ilgi duyan herkesin, kendini keşfetmek ve yaratıcılığını en üst seviyeye yükseltmesi için; ilham alabileceği, düşünebileceği, deneyebileceği, öğrenebileceği, üretken olabileceği ortamı ve alanı, fiziksel ve hissel sunan bir sanat merkezidir. Artmere Sanat Merkezi sanatın her anında yanınızda! Artmera Akademi, Artmera Sanat Merkezi'nin MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı, sertifikalı eğitimler verme yetkisine sahip resmi bir kurumdur. Sanata dair bir çok alanda aktif olarak eğitim ve kurslar veren Artmera Akademi, sanat alanında kendinizi hobi veya profesyonel olarak geliştirebileceğiniz bir eğitim kurumudur. Artmera Sahne, Artmera Sanat Merkezi bünyesinde sahne performansları için tasarlanmış performans merkezidir. Her türlü sahnenin sergilendiği alan, 60 kişilik kapasitesiyle birçok tiyatro, dinleti ve seminere ev sahipliği yapmaktadır. Sanatın her alanına uygun sahnemiz, organizasyonlar, provalar ve çeşitli etkinlikler için de kullanılmaktadır. Artmera Atölye, tecrübeli kadromuz tarafından kısa süreli olarak verilen workshop ve günlük eğitimleri kapsamaktadır. Sanatın sınırının olmadığı atölye, eğlenceli ve öğretici etkinliklere ev sahipliği yapması için sürekli güncel etkinlikler organize edip, siz sanatseverlere eşsiz deneyimler yaşatmaktadır.

Artmera Sanat Merkezi için yorumlar

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...
  Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:86/2 Beyazıt Han
  Şişli
  İstanbul

  Bu okulda verilen diğer kurslar

  Temel Oyunculuk Kursu, 4 hafta boyunca toplamda 32 saat süren tiyatro ve oyunculuk sanatı ile tanışma ve temellerini öğrenme eğitimidir.

Artmera Sanat Merkezi'nin tecrübeli kadrosu rehberliğinde gerçekleşecek eğitim, temel seviyeden başlayıp, iyi bir oyuncuda bulunması gereken özelliklere sahip olmalarını amaçlamaktadır.
  Temel Oyunculuk Kursu
  1050 ₺
  30 gün
  Şişli
  Diksiyon kursu, 4 hafta boyunca toplamda 24 saat süren Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanma eğitimidir. Artmera Sanat Merkezi'nin, tecrübeli eğitmenlerinin rehberlik edeceği diksiyon eğitimi, her yaş ve seviye için uygun bir eğitim olarak kurgulanmıştır.

Türkçeyi doğru, anlamlı, etkili ve güzel bir şekilde kullanma biçimi olan diksiyon, hayata dair bir çok alanda etkili bir konumdadır. Doğru ve etkili konuşma, ifade ve iletişim konusunda oldukça önemlidir. Etkili iletişim becerileri ile sosyal özgünen kazanma, etkili dinleme, olayları yorumlama gibi birçok kazanım sağlanmaktadır.

Diksiyon kursu içeriğinde, diyafram, ses-nefes teknikleri ve beden diliyle ilgili teorik ve pratik uygulamalı bilgiler öğretilecektir. Kursun sonunda daha etkili ve doğru bir şekilde Türkçeyi kullanmak hedeflenmektedir.
  Diksiyon Kursu
  900 ₺
  30 gün
  Şişli
  Senaryo yazım kursu, 4 hafta boyunca toplamda 32 saat süren, evrensel senaryo yazarlığı yöntemlerinin teorik ve pratik bilgiler ile aktarılacağı eğitim programıdır. Artmera Sanat Merkezi'nin tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir.

Senaryo yazımına dair tüm bilgilerin öğretileceği kapsamlı kursumuzda; senaryo yazımı sırasında yaşanan zorluklar ve bunların aşılması, kendi senaryosunu oluşturmak için gerek zihinsel donanım, karakter ve olay örgüsü gibi teknik konularda da fayda sağlayan birçok bölümden oluşmaktadır.

Yaş ve seviye farketmeksizin her bireyin katılabileceği senaryo yazım eğitimi, mesleğin genel becerilerinin yanında, temel kural ve nitelikleri ve etik ve yasal çerçeve yolları gibi konulara da değinmektedir. Kursun sonunda katılımcıların senaryo yazım konusunda birikimli bir şekilde ayrılmaları amacındadır.
  Senaryo Yazım Kursu
  750 ₺
  30 gün
  Şişli