Meslek Edinme Kursları

En iyi Meslek Edinme Kurslarını Keşfet

Protez tırnak eğitim programı, Akademi Royal bünyesinde 3 gün süren profesyonel eğitim programıdır. Eğitimi tamamlayan bireyler katılım sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

Seviye farketmeksizin her bireyin katılabileceği Protez Tırnak Kursu, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar protez tırnağa dair tüm detayları içermektedir. Amacı donanımlı ve nitelikli güzellik uzmanları yetiştirmek olan kurumumuz, kurs süresince hijyen, tırnak yapısı, tırnak şekilleri, protez tırnak uygulamaları, akrilik ve jel sistem, dipping sistem, tırnak uzatma, kalıcı oje, protez sökme gibi birçok konuda teorik ve pratik uygulamaları öğrenmenizi sağlayacaktır. Akademi Royal'in profesyonel eğitmenleri kurs süresince katılımcılara rehberlik edecektir.

Protez Tırnak Eğitimini tamamlayan bireylere kurumumuz istek doğrultusunda iş bulma garantisi vermektedir. Güzellik salonları, tırnak salonları, kuaförler, tv kanalları, tiyatro salonları, kozmetik satış noktaları gibi birçok farklı alanda iş bulma imkanı sağlayan Protez Tırnak Eğitimi, en özel indirimler ile Akademi Royal'in Bakırköy ve Esenyurt şubelerinde sizi bekliyor.
Protez Tırnak Eğitim Programı
1500 ₺
3 gün
Bakırköy
Estetisyenlik Kursu, toplamda 6 ay süren, 826 saatlik tam kapsamlı eğitim programıdır. Kursiyerler, kurs sonunda MEB onaylı sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Eğitim programı içerisinde; cilt bakımı, makyaj, masaj, iğneli epilasyon, kozmotoloji (ürün bilgisi), manikür, pedikür, vücut bakımı, kalıcı makyaj, insan kaynakları ve satış teknikleri olmak üzere estetisyenliğe dair tüm bilgileri içermektedir.

Kadıköy Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu bünyesinde verilecek olan eğitim boyunca profesyonel eğitmenler rehberlik edecektir. Her türlü malzeme ve ekipman kurumumuz tarafından karşılanacaktır.

Estetisyelin sertifikasını alan kursiyerler, istek doğrultusunda kurumumuzun yönlendirmesi ile yüksek oranda iş bulma oranına sahip olacaktır.
Estetisyenlik Kursu Kadıköy
5500 ₺
180 gün
Kadıköy
Sağlık bakanlığı onaylı ilk yardımı eğitimi, gerekli tüm donanımlara sahip eğitim merkezimizde 2 gün sürecektir. İlk yardım eğitiminin ardından sağlık bakanlığı müdürlüğü tarafından yapılan sınava giren öğrencilerimiz, yeterli puanı aldıkları taktirde 3 yıl geçerli olan sertifikayı teslim alacaklardır.

Bakanlık onaylı eğitimin sonunda, yeterli puan alınıldığı taktirde size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

2 gün boyunca toplamda 14 saat sürecek eğitimimiz, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla birlikte tecrübeli öğretmenlerimiz rehberlik yapacaktır.
Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
280 ₺
14 saat
Ataşehir
İpek Kirpik Eğitimi, Akademi Royal bünyesinde toplamda 2 gün süren profesyonel eğitim programıdır. Eğitimi bitiren katılımcılar sertifika ile belgelendirilecektir.

 İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir uygulamadır. İpekten hazırlanmış takma kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır. Eğitimin sonunda katılan öğrenciler bu işlemi yapma yetkinliğine sahip olacaktır.

Eğitim içeriğinde; ürün seçimi, göz yapısı, kirpik çeşitleri ve pratik uygulamalar olacaktır. Akademi Royal'in bünyesindeki profesyonel eğitmenler eğitim boyunca katılımcılara rehberlik edecektir.

Kirpik eğitimini bitiren kursiyerlere, istek doğrultusunda kurumumuz iş bulma garantisi vermektedir. Güzellik salonları, kuaför salonları, estetik merkezleri, sinema ve dizi setleri, tiyatro salonları gibi birçok alanda iş imkanı bulunmaktadır.

Eğitim programına katılan öğrenciler, eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanacaktır.
İpek Kirpik Eğitim Programı
2000 ₺
2 gün
Bakırköy
Meb Onaylı Klasik Masaj Kursu 120 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kursun hedefi,masaj metodları,teknikleri,insan anatomisi ve kas yapısı konusundaki teorik ve pratik bilgileri öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
2000 ₺
30 gün
Bakırköy
Makyaj profesyonel bir şekilde yapılması gereken, kozmetik sektörünün en önemli alanıdır. Makyaj yapımı sırasında bir çok bilimsel ve teorik bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Yüz anatomisinden, renklerin uyumuna, makyaj teknikleri, fırça vuruşları gibi birçok konudaki teknikler makyaj yapımında önemli rol oynamaktadır.

Profesyonel Makyaj kursu, makyaj yapımına dair tüm bilgi ve uygulamaları kapsayan eğitim programıdır. 6 hafta boyunca devam edecek makyaj kursumuz, 120 saatlik bir eğitimi kapsamaktadır. Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu'nun bünyesindeki tecrübeli öğretmenler rehberliğinde gerçekleşecek profesyonel makyaj kursu, katılım sertifikası verilen bir eğitim programıdır.

Bilgi, seviye ve yaş farketmeksizin her bireyin katılabileceği kurs, yüzün anatomisi, yüz ve göz çeşitleri, kaş nasıl alınır, kaş nasıl dizayn edilmelidir, kirpik takma ve boyama işlemi, çeşitli konsept makyajlar gibi tüm temel bilgileri öğretilmesini hedeflemektedir.
Profesyonel Makyaj Kursu
3500 ₺
42 gün
Kadıköy
Manikür Pedikür kursu, el ayak bakımına dair tüm bilgileri teorik bilgiler ve pratik uygulamalar ile birlikte öğreneceğiniz eğitim programıdır. 2 Haftalık kurs süresi boyunca toplamda 20 saatlik derslerimiz, Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu bünyesindeki tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir gerçekleşecektir. Eğitimin bitiminde katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

El ve ayak bakımı kursunda öğrenilen bilgiler kurs boyunca canlı mankenler üzerinde uygulamalı olarak pratik yapılacaktır. Modern avrupa tekniklerini içeren kurs programı, Türk usulü manikür ve pedikür de içermektedir. Manikür Pedikür kursu boyunca pens tutumu, törpü işlemi, el-ayak SPA bakımı, oje sürümü gibi birçok bilgiyi içermektedir. Manikür-Pedikür Kursu tecrübeli eğitmenimiz Tuba Gürle tarafından verilecektir.
Manikür Pedikür Kursu
4000 ₺
14 gün
Kadıköy
Microblading eğitimi, Akademi Royal bünyesinde 40 saat süren profesyonel eğitim programıdır. Eğitim boyunca 2 model üzerinde uygulamalı olarak çalışılacak olup, Microblading ürün seti hediye edilecektir. Eğitimi bitiren katılımcılar sertifika ile belgelendirilecektir.

Kalıcı makyaj tekniklerine hakim olan, hijyen ve sağlık kurallarına dikkat eden, mesleki yeterliliğe sahip bireylere Microblading eğitimi verilmektedir. Teknik bir işlem olan microblading eğitiminde, nitelikli kişileri donanımlı bir biçimde yetiştirmek hedeflenmektedir.

Eğitim içeriğinde; kaş anatomisi, pigmentoloji, modelleme, şablon çalışması, kara kalem çalışması, altın oran ölçüm, canlı model çalışması olarak tam kapsamlı bir program uygulanacaktır. Akademi Royal'in bünyesindeki profesyonel eğitmenler eğitim boyunca katılımcılara rehberlik edecektir.

Microblading eğitimini bitiren kursiyerlere, istek doğrultusunda kurumumuz iş bulma garantisi vermektedir. Güzellik salonları, estetik birimleri, klinik ve serbest çalışma ortamı olmak üzere birçok alanda istihdam sağlanmaktadır.

Öğretim programının sonunda, mesleğin yeterliliklerini kazanan bireylerin aldığı belgeler mevzuat doğrultusunda Sertifikada değerlendirilmektedir.
Microblading Eğitimi
3750 ₺
5 gün
Bakırköy
Meb Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat, 8 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kalıcı makyaj konusunda gerekli tüm bilgi ve teknikleri öğrenmenizi sağlayacak eğitimimiz, ilk gün lateks üzerinde uygulama, kalan günlerde ise canlı mankenler üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Kaş tasarımı, kaşa şekil verme teknikleri, kalıcı makyaj makinesi kullanımı, ipek kirpik, microblading, eyeliner, dipliner, dudak kontür olan makyaj kursu eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Makyaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış makyaj eğitimi sertifikanızı teslim edecektir.
MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu
3000 ₺
8 gün
Bakırköy
Katılım sertifikalı kupa masajı kursu 5 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kupa masajı; postür bozuklukları, yoğun çalışma temposu, stresi aşırı egzersizler vb. nedenlerle kan dolaşımı ve lenf sistemini yavaşlayan sistemi düzenler.
Laktik asit birikimleri kaslarda blokajlar oluşturur, 3-5 dakikalık kupa masajı ile enerji beden ve fiziksel bedendeki blokajlar açılır kan ve lenf akışı sağlanır.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
Sertifikalı Kupa Masajı Kursu
500 ₺
5 saat
Bakırköy
Shiatsu Masaj Kursu 3 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kursun hedefi, masaj metodları, teknikleri, insan anatomisi ve kas yapısı konusunda yardımcı ürün ve cihazların kullanımını öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış Katılım Belgenizi teslim edecektir.
Shiatsu Masaj Kursu
1000 ₺
3 gün
Bakırköy
5 gün sürecek olan katılım sertifikalı eğitimimiz Rekleksoji masajı, Uzakdoğuda koruyucu ve iyileştirici bir tedavi yöntemi  olan refleksoloji batıda tamamlayıcı tıp kategorisinde yer almaktadır. Ayak ve eldeki noktalara uygulanan basılarla vücudun kendini regüle etmesi sağlanır. Bilinçli uygulandığında hiç bir yan etkisi olmayan refleksoloji bebeklerde ve yaşlılarda dahi uygulanabilir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış Katılım Belgenizi teslim edecektir.
Refleksoji Masaj Kursu
1500 ₺
5 gün
Bakırköy