Dans Kursları

En iyi Dans Kurslarını Keşfet

Zumba Dans Kursu, dans fitness olarak bilinen sağlıklı ve eğlenceli dans çeşididir. Yaş ve seviye farketmeksizin tüm dans severlerin katılabileceği zumba dans kursu, Beşiktaş İstanbul Dance life'ın merkezi ve ferah stüdyolarında profesyonel eğitmenler rehberliğinde gerçekleşecektir.

Zumba Dansı sayesinde; yorucu iş hayatı, günlük hayatın bitmek bilmeyen koşuşturmaları, kalabalık, trafik, stres gibi sorunlarınızın hepsine çözüm bulduğumuzu iddia ediyoruz. Hayatınızın akışını değiştireceğimiz, her adımda ruhunuzu keşfedecek her figürde gündelik yaşamın stresini üzerinizden atacağınız, hayata çok daha güzel bir pencereden bakacağınız bir dans programı hazırladık. Herkesin bir ritm duygusu var. Yepyeni bir dünyanın kapılarını ardına kadar açın. Hem eğlenecek hem spor yapacak hem de yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Hayatla barışık, stresten arınmış, bambaşka insanlar olacaksınız.
Zumba Dans Kursu
100 ₺
30 gün
Beşiktaş
Güney Amerika kökenli bir dans olan Tango, doğduğu coğrafyanın hayat tarzını ve kültürünü yansıtan bir dans çeşididir. Erkek ve kadının tango müziği eşliğinde adım bölmeler, yön değiştirmeler, süslemelerle birlikte müzik ve birbirine uyumlu bir şekilde dans etmesidir.

Taksim'deki merkezi lokasyonunda tango eğitimleri veren Ewet Dans Okulu, yaş ve seviye farketmeksizin Tango dansını herkesin sevmesini ve öğrenmesini hedeflemektedir. 1 aylık tango kursumuz boyunca başlangıç seviyesinden, ileri seviyeye kadar tüm detayları öğrenip, pratik yapma şansı bulacaksınız. Uzman eğitmenlerimiz kurs boyunca katılımcılara rehberlik edecektir.

Hafta içi ve hafta sonu gruplarına dahil olmak için ön kayıt formunu doldurmanız veya iletişim numarasından bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Tango Kursu Taksim
130 ₺
30 gün
Beyoğlu
Salsa

Latin Dansları denince aklımıza ilk gelen Salsa oluyor. 1930’lu yıllarda Küba’da ortaya çıktığı söylenen salsa, dünyaya yayılarak muhteşem bir kültür ürünü haline geldi. Dansın gelişimi New York ve Miami sokaklarında gerçekleşti, farklı yorumlar ve hareketler katıldı. Belli bir kurala bağlı kalmadan dans etmeye imkan tanıyan Salsa; ritim, temel adımlar, kombinasyonlar, duruş ve estetik, uzuv kullanımı olarak şekillendirilebilir. Serbest stil olarak kabul edilerek, doğaçlama yapmaya olanak tanır. Bu nedenle sosyal ortamlarda rahatlıkla yapılabilen bir dans türü haline gelmiştir.

Bachata

Dominik Cumhuriyeti’nden çıkan Bachata, yerli dilinde “acılı aşk şarkısı” anlamına gelmektedir. Bolero ve merengue etkilerini de görmek mümkündür. Şimdilerde daha hareketli yapılan bachata, aşk ve acıyı mükemmel biçimde sergiler. Temel hareketleri diğer Latin danslarına benzese de bachatanın farklılığı figürlerindeki bel ve kalça kıvraklığıdır. Temeli müzik olan bachatayı yaparken hem müziğinden hem de hareketlerden oldukça keyif alacaksınız. Partnerinizle yapabileceğiniz en hoş danslardan biri olacak. Kıvraklığınızı ve tutkunuzu sergileyebileceksiniz.
Latin Dansları
190 ₺
30 gün
Kadıköy
Bale derslerimiz 3 yaşından itibaren 'Mini Bale' sınıfımızla başlamaktadır. Çocukları erken yaşta sanatla tanıştırmak, dans ve müziğin masalsı ortamında baleyi sevdirmek, zihinsel ve bedensel becerilerini arttırmaktadır.

Hazırlık sınıflarına ise öğrenciler yaşına, işitsel ve bedensel gelişimlerine göre yerleştirilirler. Bu sınıflarımız Klasik Bale için teknik anlamda alt yapı oluşturmaktadır.

Teknik sınıflarımız ise çocuklarımızın bale disiplinine hazır olduğu ve minik balerinlerin genç balerinlere dönüşeceği bir süreçtir. Bu süreçte müziksel ve ritimsel duyum, koordinasyon yeteneği, grup bilinci ve artistik beceriler geliştirilir.
Klasik Bale Kursu
30 gün
Bakırköy
Oryantal Kursu, vücudunuza esneklik kazandırıp, yeteneklerinizi ortaya çıkartabileceğiniz, dans ederken eğleneceğiniz dans kursudur. İstanbul Performans'ın profesyonel eğitmenleri kurs boyunca katılımcılara rehberlik edecektir.

1 Ay boyunca her hafta katılabileceğiniz Oryantal Kursu, yaş ve seviye farketmeksizin her dans severin katılabileceği kurs programıdır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ilerleyecek kursumuzda, oryantale dair teorik ve pratik bilgiler eğitmenler tarafından öğretilecektir.
Oryantal Kursu
160 ₺
30 gün
Beylikdüzü
Tango, izlerken aşk, tutku, hüzün gibi duyguları aynı anda yaşatan, insan duygularını harekete geçirerek romantizm duygusunu öne çıkaran müzik ve dansın bütünleştiği dans çeşididir. Arjantin'in başkenti olan Buenos Aires kökenli dans türü, günümüzde oldukça popülerdir.

Dersler Kadıköy'de merkezi lokasyonda, geniş ve ferah Tangoperest stüdyosunda verilecektir. Grup dersleri 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Tangoprest tango kursunda her ay yeni bir başlangıç seviye tango sınıfı açılmaktadır. Tango derslerine Abdullah Çitil, Dilara Öz, Emre Sefa Kılıçlı, Sevda Yeliz Nar hocalarımız rehberlik edecektir.
Tango Kursu
110 ₺
30 gün
Kadıköy
Salsa - Bachata Kursu, dünyanın en çok tercih edilen eşli dans çeşitlerindendir. Ülkemizde de oldukça popüler olan salsa - bachata dansı, dans ederken eğleneceğiniz, partnerinizle uyumu yakalayacağınız dans çeşididir. İstanbul Performans'ın profesyonel eğitmenleri kurs boyunca katılımcılara rehberlik edecektir. Orta seviye bachata, orta seviye salsa veya başlangıç seviye latin (salsa-bachata) sınıflarımızdan birine kurs süresinde kayıt olabileceksiniz.

1 Ay boyunca her hafta katılabileceğiniz Salsa - Bachata Kursu, yaş ve seviye farketmeksizin her dans severin katılabileceği kurs programıdır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ilerleyecek kursumuzda salsa - bachataya dair teorik ve pratik bilgiler eğitmenler tarafından öğretilecektir. Her pazar günleri dans stüdyomuzda 3 saat pratik yapma şansı bulacaksınız.
Salsa - Bachata Kursu
180 ₺
30 gün
Beylikdüzü
Günün yorucu temposundan kopup eğlenmek, mutlu olmak, özgür olmak ve enerjinize enerji katmak istiyorsanız haydi Street Jazz'a...

Hip-hop, Funk, R&B gibi hareketli dansların, güncel müzikler eşliğinde yapılan, 7 yaş ve üzeri gençlere yönelik bir programdır.
Street Jazz Kursu
30 gün
Bakırköy
Bale kursu, seviye farketmeksizin herkesin katılabileceği, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sürecek kapsamlı eğitim programıdır. Söyler Sanat Akademi'sinin Beşiktaş şubesinde tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Katılımcının seviyesine göre hazırlanmış kurs programı, katılımcının uygunluğuna göre esnek saat seçenekleri ile devam edecektir.

Kurs içeriğinde temelden ileri seviyeye kadar gerekli bilgiler öğretilecektir. Bale kursu, Koordinasyon yeteneği, artistik beceriler, müziksel ve ritimsel duyular gibi birçok alanda katkı sağlayan kurs programıdır.

Beşiktaş Söyler Sanat Akademisi, LCM (London College Of Music) sertifika programına uygun eğitim vermektedir.
Bale Kursu Beşiktaş
500 ₺
30 gün
Beşiktaş
Sirtaki Kursu, dünyaca ünlü Yunan Dansı olarak bilinmektedir. Ülkemizde de oldukça popüler olan sirtaki dansı, dans ederken eğleneceğiniz dans çeşididir. İstanbul Performans'ın profesyonel eğitmenleri kurs boyunca katılımcılara rehberlik edecektir.

1 Ay boyunca her hafta katılabileceğiniz Sirtaki Kursu, yaş ve seviye farketmeksizin her dans severin katılabileceği kurs programıdır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar ilerleyecek kursumuzda, sirtakiye dair teorik ve pratik bilgiler eğitmenler tarafından öğretilecektir.5 Ay sürecek sirtaki ve Zeibekiko derslerine katılımcılar isteğine göre devam edebilmektedir.
Sirtaki Kursu
160 ₺
30 gün
Beylikdüzü
Bakırköy'ün en güzel noktasında, meydanda, dansın noktası Dans Point'te bizimle dans etmeye ne dersiniz?
Salsa - Bachata Kursu Bakırköy
200 ₺
30 gün
Bakırköy
Salsa ve Bachata dansları hızlı öğrenilen, eşli bir dans çeşidi olması sebebiyle günümüzün en popüler dans türlerindendir. Beşiktaş İstanbul Dance Life olarak Latin Danslarını(Salsa-Bachata) dans severlere eğlendirirken, öğretme vizyonuyla kurs faaliyetleri sürdürmektedir Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Beşiktaş Latin Dansları kursumuza katılabilmektedir.

Salsa ve bachata dans kursu, zengin ritim içeren coşkulu müzikleriyle herkesi harekete geçirir, algıyı arttırarak keskin bir refleks ve kıvraklık kazandırır, dinamik ve göz dolduran figürleriyle öğrenirken eğlendirir. Türkiye'de ve dünyanın birçok yerinde ortak bir dil olan Salsa ve diğer sosyal latin dansları sayesinde hem dans arkadaşlıklarıyla sosyal çevrenizi genişletebilir, Salsanın ve bachatanın dinamik ve neşeli tarzıyla eğlenebilirsiniz.
Latin Dansları Beşiktaş
150 ₺
30 gün
Beşiktaş
Salsa ve Bachata olarak bilinen latin dansları son zamanların en popüler eşli dans türüdür. Müziğin ön planda olduğu Bachata Salsa dansları, romantik ezgiler de barındırmaktadır. Temel hareketleri kalça ve bel figürleri olan latin dansları kursumuzda gerekli tüm bilgi ve pratikler katılımcılara öğretilecektir.

Yaş ve seviye farketmeksizin her bireyin katılabileceği Salsa Bachata kursu, Dansın Merkezi Dans Okulu'nun profesyonel eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecektir. 1 aylık periyotlarla devam eden kurslarımızda her seviyeye uygun sınıflar açılmaktadır. Kurumumuzda aldığınız dans dersinin dışında pratik yapma imkanınız da bulunacaktır. Kurumumuzda show yarışma ekiplerimiz ve düzenli olarak dans gecelerimiz düzenlenmektedir.

2020 Şubat ayına kadar Akadumi'ye Özel %50 indirimli fiyat uygulanacaktır!
Salsa Bachata Kursu Karaköy
170 ₺
30 gün
Beyoğlu
Oryantal derslerimiz Beşiktaş stüdyomuzda Mısır'dan gelen eğitmenimiz eşliğinde başlıyor.

Kökeni yüzyıllar öncesine uzanan ve doğuya ait bir dans türü olarak bilinen oryantal, daha çok kadınlar tarafından tercih edilen, vücut kıvrımlarının ve kıvraklığının ön planda olduğu, çekici ve eğlenceli hareketlerden oluşur. Ülkemizde de yaygın olarak sunulan ve öğretilen oryantal kültürünü yakından tanımak, tekniğini kavramak ve doyasıya eğlenmek için bu fırsatı kaçırmayın!

Derslerimize vücut izolasyonu, teknik bilgiler, pratik ve egzersizler, seviyeye uygun alıştırmalar dahil olup, temiz bir spor ayakkabı ve dilerseniz oryantal kemeri ile katılmanız yeterlidir.
Oryantal Kursu Beşiktaş
150 ₺
30 gün
Beşiktaş
Sirtaki (Yunanca: συρτάκι), İstanbullu Ortodoks Arnavut kasaplarının dans türüdür. 1960'lardan sonra popüler bir Yunan dansı haline gelmiştir. Giorgos Provias tarafından 1964 tarihli Zorba filmi için düzenlenmiştir. Yunan halk dansı değildir. Arnavut dansıdır ancak geleneksel hasapiko dansının yavaş ve hızlı sürümlerinin karışımıdır. Míkis Theodorakis'in Zorba Dansı adlı müziğiyle oynanır.

Sirtaki, Yunan folklörünün ayrılmaz bir parçası haline gelen bir dans türüdür. Osmanlı döneminde İstanbul'da oynanan 'Hasapiko', (kasap) dansından doğmuştur. Hasapiko ağırlıklı olarak İstanbul'un Fener ve Balat semtlerinde, Arnavut kasap loncaları arasında doğdu ve 1900'lü yılların başına kadar kasap loncalarında popülerliğini korudu.

Sirtaki dansını ve kulağınıza aşina ezgilerini bizimle keşfedin! 'Başlangıç Seviye Sirtaki' Dünyaca ünlü Sirtaki ve Zeibekiko dansını öğrenmek ister misin? Hemen hemen her yaşta yapabileceğiniz bu dans sandığınız kadar zor değil kısa sürede öğrenmek için bize katıl. Beşiktaş merkezi konumda bulunan okulumuza bekliyoruz.
Sirtaki Kursu Beşiktaş
150 ₺
30 gün
Beşiktaş
Arjantin Tango; 1800’lü yıllarda başlayan ve günümüze doğru uzanan bir dans serüveni. Günümüzün en popüler etkinliklerinden birisi olan Tango dansını Beşiktaş’ın merkezi noktasındaki dans okulumuzda Pazartesi 19:00’daki derslerimize katılarak öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Arjantin Tango Sosyal bir danstır, Türkiye ve Dünya’da her gün düzenlenen etkinliklere katılarak yeni çevre, yeni dostluklar ve yeni bir kültüre adapte olarak sosyalleşebilirsiniz.

Arjantin Tango dansını sadece figürleriyle değil, bir kültür olarak öğrenmenizi sağlayacak müfredatımızla kaliteli bir eğitim hedefliyoruz.

UNESCO Dünya kültür Mirasına dahil edilen bu dansı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.
Arjantin Tango Dans Kursu
150 ₺
30 gün
Beşiktaş
Bale kursu, fiziksel gelişime zemin hazırlayan, bireyin duruşunu düzelten, vücut koordinasyonunu geliştiren, disiplini geliştiren, kas ve kemik yapısını güçlendiren, dengeyi geliştiren, sosyal bir dans eğitim programıdır. MEB onaylı Nefes Sanat bünyesindeki tecrübeli eğitmenler rehberliğinde gerçekleşecektir.

Çocuklar için 4 yaşından itibaren, yetişkinler için ise her yaşta katılabildikleri eğitim programıdır. Bale dersi, 1 aylık periyotlar ile devam edecektir. Hazırlık sınıfı (4-6 yaş), Akademik Bale (7-8 yaş) ve Yetişkin Bale olmak üzere öğrencilerin seviyesine göre ayrılmıştır.

Bale Dersleri içerisinde grup derslerinin yanında özel ders ve konservatuvara hazırlık dersleri de verilmektedir.
Bale Kursu Ümraniye
350 ₺
30 gün
Ümraniye
Modern Dans Kursu, yaş ve seviye farketmeksizin herkesin katılabileceği eğitim programıdır. 1 ay boyunca devam edecek eğitim boyunca, profesyonel dans eğitmenlerimiz birebir veya grup derslerinde rehberlik edecektir.

Modern dans dersleri sırasında streching egzersizleri, koreografi çalışmaları, müziğin beden ile uyumunu sağlamak gibi birçok uygulamalı bilgiyi eğlenirken öğreneceksiniz.
Modern Dans Kursu Ümraniye
280 ₺
30 gün
Ümraniye