Yetişkin Seramik Workshop

Yetişkin Seramik Workshop

Bahçelievler/İstanbul
3 saat
150 ₺
05372133695
Mono Seramik

Hakkında

Günlük rutinden uzaklaşıp, toprağın vücudunuzdan negatif enerjiyi aldığını hissedeceksiniz! Temel şekillendirme yöntemleri ile başlayan eğitimlerimize katılmak için bilgili ya da yetenekli olmanız şart değil. Seramiğe karşı heyecan duyan herkes katılabilir, kendi seramik tasarımlarını hayata geçirebilir.

Yapacaklarımız

Kendi tasarımınızı seçip, şekillendirmeden fırınlamaya tüm işlemleri baştan sona gerçekleştirip, kendi seramik ürününüzle atölyemizden ayrılacaksınız.

Saglayacaklarımız

Atölyemiz Her Seviyeye Uygundur. Tüm malzemeler Mono Seramik Atölyesi Tarafından Temin Edilecektir.

Fotoğraflar

Yetişkin Seramik Workshop
Yetişkin Seramik Workshop
Yetişkin Seramik Workshop
Yetişkin Seramik Workshop
Yetişkin Seramik Workshop
Yetişkin Seramik Workshop

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Seramik, kil hamurunun işlemden geçmesi ve fırınlanmasıyla ortaya çıkan dayanlı ve doğal bir üründür.

 Seramik tornası, seramik hamura istediğiniz şekli vermebilmenizi sağlayan makinedir. Seramik sanatçısı eğitmenimiz tarafından torna'nın tüm kullanım detayları uygulamalı bir şekilde gösterilecektir. 

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz her türlü objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Torna Atölyesi
  200 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
   İş stresinden uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak, yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkesi Seramik Sanatçısı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşen workshoplarımıza bekliyoruz.

Seramik atölyemizde kendi hayal gücünüzle tasarladığınız objeleri önce fırınlıyor, daha sonra istediğiniz şekilde boyayabiliyorsunuz. Tam donanımlı atölyemizde, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Atölye Bebek'in geniş bahçesi ve ferah workshop alanında gerçekleşecek atölyemizde, kendi tasarlayıp ortaya çıkardığınız seramik eserleri ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
  Seramik Atölyesi
  200 ₺
  4 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Yetişkin Seramik Workshop
  Seramik
  Yetişkin Seramik Workshop
  Ön kayıtlar açık!
  150 ₺ kişi başına