Yetişkin Seramik Atölyesi

Yetişkin Seramik Atölyesi

Beşiktaş/İstanbul
30 gün
450 ₺
05422535218
Atölye Etiler

Hakkında

Seramik atölyesi, rutinleşmiş şehir keşmekeşine ara verip, çamurun rahatlatıcı dünyasıyla tanışacağınız 4 haftalık bir atölye programıdır. Seramik kursumuz Atölye Etiler'in tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir. Eğitim boyunca kendi tasarımlarınızı taşıyan objeleri çamur ile hazırlayacaksınız. Sırlama aşamasından sonra seramik fırınına giren seramikler, sizin hayal gücünüzü yansıtan boyama çalışmasından sonra son halini alacaktır. Atölye Etiler'in keyifli ortamındaki seramik kursları 4 haftalık dönemsel eğitimlerdir.

Eğitim İçeriği

4 hafta boyunca, her hafta 3 saat Seramik Kursu

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Seramik Eğitimine katılabilir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar Atölye Etiler tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Yetişkin Seramik Atölyesi
Yetişkin Seramik Atölyesi
Yetişkin Seramik Atölyesi
Yetişkin Seramik Atölyesi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Seramik, kil hamurunun işlemden geçmesi ve fırınlanmasıyla ortaya çıkan dayanlı ve doğal bir üründür.

 Seramik tornası, seramik hamura istediğiniz şekli vermebilmenizi sağlayan makinedir. Seramik sanatçısı eğitmenimiz tarafından torna'nın tüm kullanım detayları uygulamalı bir şekilde gösterilecektir. 

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz her türlü objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Torna Atölyesi
  200 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
   İş stresinden uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak, yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkesi Seramik Sanatçısı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşen workshoplarımıza bekliyoruz.

Seramik atölyemizde kendi hayal gücünüzle tasarladığınız objeleri önce fırınlıyor, daha sonra istediğiniz şekilde boyayabiliyorsunuz. Tam donanımlı atölyemizde, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Atölye Bebek'in geniş bahçesi ve ferah workshop alanında gerçekleşecek atölyemizde, kendi tasarlayıp ortaya çıkardığınız seramik eserleri ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
  Seramik Atölyesi
  200 ₺
  4 saat
  Beşiktaş
   Günlük rutinden uzaklaşıp, toprağın vücudunuzdan negatif enerjiyi aldığını hissedeceksiniz!

Temel şekillendirme yöntemleri ile başlayan eğitimlerimize katılmak için bilgili ya da yetenekli olmanız şart değil. Seramiğe karşı heyecan duyan herkes katılabilir, kendi seramik tasarımlarını hayata geçirebilir.
  Yetişkin Seramik Workshop
  150 ₺
  3 saat
  Bahçelievler
  Kurs: Yetişkin Seramik Atölyesi
  Seramik
  Yetişkin Seramik Atölyesi
  Ön kayıtlar açık!
  450 ₺ kişi başına