Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Kadıköy/İstanbul
30 gün
200 ₺
02168034166
Sestanbul Sanat Akademisi

Hakkında

Yaratıcı Yazarlık Kursu, bireylerin yazarlık alanındaki ilgisini, yeteneğini ve bilgisini keşfedebileceği, uzman eşliğinde yürütülen kurs çalışmasıdır. Yazarlık Eğitimi bireylerin hayal kurma, yaratıcılığını tetikleme, yeni bir metin yaratma konularında yol gösterici bir Eğitimdir. 1 Aylık eğitimimiz sonunda katılımcılar yazarlığa olan ilgisini ve yeteneğini ortaya çıkartmak için uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz rehberlik edecektir. Sestanbul, tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Yaratıcı Yazarlık Ve Şiir Kursu süresince yanınızda olacaktır.

Eğitim İçeriği

4 Hafta boyunca, her hafta 2 saat Yaratıcı Yazarlık Eğitimi Diyalog yazımı Dramatizasyon Fikirlerin Senaryolaştırılması Anlatım Teknikleri Senaryo Geliştirilmesi

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Yaratıcı Yazarlık Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
  Sanat
  Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
  Ön kayıtlar açık!
  200 ₺ kişi başına