Torna Atölyesi

Torna Atölyesi

Beşiktaş/Istanbul
2 saat
200 ₺
05363464748
Atölye Bebek

Hakkında

Seramik, kil hamurunun işlemden geçmesi ve fırınlanmasıyla ortaya çıkan dayanlı ve doğal bir üründür. Seramik tornası, seramik hamura istediğiniz şekli vermebilmenizi sağlayan makinedir. Seramik sanatçısı eğitmenimiz tarafından torna'nın tüm kullanım detayları uygulamalı bir şekilde gösterilecektir. Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz her türlü objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Torna Atölyesi İçeriği

Seçtiğiniz bir seramik objesi, eğitmenimiz rehberliğinde baştan sona tüm süreçleri, sizin tarafınızdan gerçekleştirilecektir. Torna Atölyesi 2 saat boyunca eğitmenimiz rehberliğinde gerçekleşecektir.

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin, her birey Torna Atölyesine katılabilir. Gerekli tüm ekipman ve malzemeler Atölye Bebek tarafından karşılanacaktır.

Fotoğraflar

Torna Atölyesi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

   İş stresinden uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak, yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkesi Seramik Sanatçısı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşen workshoplarımıza bekliyoruz.

Seramik atölyemizde kendi hayal gücünüzle tasarladığınız objeleri önce fırınlıyor, daha sonra istediğiniz şekilde boyayabiliyorsunuz. Tam donanımlı atölyemizde, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Atölye Bebek'in geniş bahçesi ve ferah workshop alanında gerçekleşecek atölyemizde, kendi tasarlayıp ortaya çıkardığınız seramik eserleri ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
  Seramik Atölyesi
  200 ₺
  4 saat
  Beşiktaş
   Günlük rutinden uzaklaşıp, toprağın vücudunuzdan negatif enerjiyi aldığını hissedeceksiniz!

Temel şekillendirme yöntemleri ile başlayan eğitimlerimize katılmak için bilgili ya da yetenekli olmanız şart değil. Seramiğe karşı heyecan duyan herkes katılabilir, kendi seramik tasarımlarını hayata geçirebilir.
  Yetişkin Seramik Workshop
  150 ₺
  3 saat
  Bahçelievler
  Kurs: Torna Atölyesi
  Seramik
  Torna Atölyesi
  Ön kayıtlar açık!
  200 ₺ kişi başına