Temel Yaratıcı Yazarlık Kursu

Temel Yaratıcı Yazarlık Kursu

Beyoğlu/İstanbul
30 gün
460 ₺
08503025448
Galata Sanat Merkezi

Hakkında

Yaratıcı Yazarlık Kursu, yazı yazmanın zorluklarını aşıp, etkili bir yazar olmanın püf noktalarını yazı yazma meraklılarına aktaran aktivitelerin öğrenilmesidir. Yaratıcı bir yazar olmanın temellerinin atıldığı kursumuza, yazmak için zihnini doğru kullanamayan ve eksik noktalarının olduğunu düşünen herkes katılabilir. Kursumuza yazı yazmaya yeni başlayanlar ve deneyimli yazarlar bilgisini pekiştirmek için başvurabilir. Kursumuzda verilen eğitimler, kişinin zihninden geçenleri kağıda aktarması ve hayal gücünü kullanması ortaya çok kaliteli yazıların çıkmasını sağlar. Kapsamlı eğitimlerimiz sayesinde, yazarlık için gerekli olan becerileri kazanabilir ve gerekli çalışmaları yaparak donanımlı bir yazar olabilirsiniz. Siz de eğer, başladığınız yazıların devamını getiremiyorsanız, yazdığınız yazıların kalitesinin düşük olduğunu düşünüyorsanız yaratıcı yazarlık kursumuza şimdi kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Haftada 2 Saat, 4 Hafta, Toplam 8 Saat Yaratıcı Yazarlık Eğitimi Yaratıcılık, Düş Gücü Kurgu ve Karakter Çalışması Yazım Teknikleri Yaratıcı Yazma Çalışması Mekan-İnsan İlişkisi Zaman, Atmosfer İncelemesi Değerlendirme ve Yönlendirme

Gerekli Donanım

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Temel Yaratıcı Yazarlık Kursu
Temel Yaratıcı Yazarlık Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Temel Yaratıcı Yazarlık Kursu
  Sanat
  Temel Yaratıcı Yazarlık Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  460 ₺ kişi başına