Temel Yaratıcı Drama Kursu

Temel Yaratıcı Drama Kursu

Beyoğlu/İstanbul
30 gün
460 ₺
08503025448
Galata Sanat Merkezi

Hakkında

Yaratıcı drama kursu, belirlenen bir grup veya insan topluluğunun ve hayat tecrübelerinden başlayan belirli bir hedefi içeren ya da net olan bir fikrin doğaçlama olarak sunulup rol yapma yeteneğinden faydalanılarak sahnede canlandırılmasını anlatan eğitim kurslarıdır. Gündelik hayatımızda değişime uğrayan ve sürekli gelişme kateden drama sanat kursları, ağır ve stresli yaşayan bireylerin yaşam koşullarından bir anlık da olsa kaçması için de tercih edilir. Birçok insanın sanatı kullanarak günlük stresten ve şehrin gürültüsünden uzaklaşıp rahatladığı bilinir. Yaratıcı drama kurslarında, fikirlerin doğaçlama spontane şekilde gerçekleşip, seyirciye yansıtılmasına önem verilir. Kursumuzun canlandırma ve doğaçlama kısımları bir eğitmenin desteği ile yürütülmektedir.

Eğitim İçeriği

Haftada 2 Saat, 4 Hafta, Toplam 8 Saat Yaratıcı Drama Eğitimi Yaratıcılık ve Estetik Gelişim Eleştirel Düşünme Yeteneği Sosyal Gelişim ve Takım Çalışması Becerisi Problem Çözme ve Geliştirme Hayal Gücü Geliştirme Dinleme Becerisi Geliştirme Olayları Değerlendirme Yeteneği

Gerekli Donanım

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Temel Yaratıcı Drama Kursu
Temel Yaratıcı Drama Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Temel Yaratıcı Drama Kursu
  Sanat
  Temel Yaratıcı Drama Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  460 ₺ kişi başına