Temel Sinema Kursu

Temel Sinema Kursu

Beyoğlu/İstanbul
30 gün
460 ₺
08503025448
Galata Sanat Merkezi

Hakkında

Sinema Kursu, dünya genelinde önemli yere sahip sanat dallarından bir tanesidir. Güzel Sanatların 6 dalının yanında 7. sanat dalı olarak da bilinmektedir. İnsan hayatında önemli bir yere sahip Sinema Sanatı, günümüzde önemini hala korumakta ve gelişmeye devam etmektedir. Yaş ve cinsiyet farketmeksizin toplumun her bireyinin icra edebileceği sinema sanatı, Galata Sanat Merkezi uzman kadrosu tarafından, Temel Sinema Kursu ile katılımcılara öğretilecektir. Temel Sinema Kursu, senaryo, ses, ışık, kamera kullanımı gibi sinemaya dair temel bilgileri öğretmeyi hedeflemektedir. Sinemanın tarihinden başlayıp, modern sinema tekniklerine kadar kapsamlı kursumuz, yaş ve seviye farketmeksizin her birey katılabilmektedir.

Eğitim İçeriği

Haftada 2 Saat, 4 Hafta, Toplam 8 Saat Sinema Eğitimi Sinema Tarihçesi Sinema Terimleri ve Bileşenleri Modern Sinema Akımları Production(Yapım) Görüntü Bütünü Kurgu ve Montaj Ses ve Işık Teknik Ekipmanlar Kayıt Ortamı

Gerekli Donanım

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Temel Sinema Kursu
Temel Sinema Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Temel Sinema Kursu
  Sanat
  Temel Sinema Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  460 ₺ kişi başına