Temel Satranç Kursu

Temel Satranç Kursu

Beyoğlu/İstanbul
30 gün
460 ₺
08503025448
Galata Sanat Merkezi

Hakkında

Satranç Kursu, öğretici ve eğlenceli bir oyun olan Satranç oyununu tüm detaylarıyla öğrenebileceğiniz eğitim programıdır. Tarihi çok eskiye dayanan satranç oyunu, beyin gelişiminin yanı sıra özellikle küçük yaştaki çocukların zeka gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Her yaş ve seviyedeki bireyin katılabileceği Satranç Kursumuz, tecrübeli eğitmenlerimiz rehberliğinde gerçekleşecektir. Satranç eğitimi boyunca, zihin jimnastiği, strateji belirleme, zamanı doğru kullanma, öngörü sahibi olma gibi bir çok konuda kendini geliştirme fırsatı bulacaksınız. Satranç Dersi, her seviye ve yaş için uygun olup, size özel hazırlanan programlar ile işlenecektir.

Eğitim İçeriği

Haftada 2 Saat, 4 Hafta, Toplam 8 Saat Satranç Eğitimi Satranç Tarihçesi Satranç Taşları Hakkında Bilgi Satranç Genel Kuralları Oyun Kurma Teknikleri Hamle Planlama Stratejisi

Gerekli Donanım

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Temel Satranç Kursu
Temel Satranç Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Temel Satranç Kursu
  Sanat
  Temel Satranç Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  460 ₺ kişi başına