Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi

Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi

Beyoğlu/İstanbul
3 saat
180 ₺
05377737917
Atölye 103

Hakkında

Herhangi bir tecrübe veya bilgi gerektirmeyen Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı atölyesi giriş seviye bir atölyedir. Hayalinizdeki takıları gerçeğe dönüştürüp, atölye sonunda götürebileceğiniz atölyemiz Elif Üstünel rehberliğinde gerçekleşecektir. 3 saatlik atölyemizde, temel kuyumculuk teknikleri arasından giriş seviyesindeki birkaç tekniği uygulayarak hayalinizdeki takıları üreteceğiz. Kıl testere kullanımı egzersizimizi tamamladıktan sonra sizin tasarlayacağınız ve yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir çizimi metal üzerinde kesmeyle başlayarak hayalinizdekini gerçeğe dönüştürmeye başlayacağız. Sonraki aşamalarda dövgü, cilalama veya mat görünüm kazandırma aşamalarından seçtiğiniz herhangi biriyle takınızı son haline getireceğiz. Atölyemizde takı yaparken tercihe göre pirinç veya bakır kullanılacaktır. Gümüş çalışmak isteyen katılımcılar, ek ücret karşılığında atölyeden gümüş tedarik edebilirler.

Atölye İçeriği

Kıl testere egzersizi Hayalinizdeki takının çizimi Metal üzerindeki çizimin kesimi Dövgü, cilalama veya mat görünüm kazandırma Takıyı son haline getirme

Gerekli Donanım

Gerekli tüm ekip ve malzemeler atölyemiz tarafından karşılanacaktır. Atölyeye katılmak için herhangi bir tecrübe veya bilgi birikimi gerekmemektedir.

Fotoğraflar

Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi
Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi
Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi
Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi
  Sanat
  Temel Kuyumculuk Teknikleriyle Takı Atölyesi
  Ön kayıtlar açık!
  180 ₺ kişi başına