Temel Diksiyon Kursu

Temel Diksiyon Kursu

Beyoğlu/İstanbul
30 gün
460 ₺
08503025448
Galata Sanat Merkezi

Hakkında

Diksiyon Kursu, dili doğru bir şekilde kullanarak, etkileyici ve düzgün bir konuşma dili ile konuşmanın öğretildiği bir eğitim programıdır. Sosyal ve iş hayatında akışkan, düzgün ve etkileyici konuşmak büyük önem taşımaktadır. Doğru ses tonu, dili doğru kullanmak, ağızdan çıkan sesleri kontrol ederek konuşmak diksiyon dersinin temellerini oluşturmaktadır. Teorik ve pratik uygulamaların olduğu Diksiyon Kursu tecrübeli eğitmenlerimiz rehberliğinde gerçekleşecektir. Temel Diksiyon Kursu ile hitabetini geliştirmek isteyen her birey, konuşmacılar, öğretmenler, kariyerini geliştirmek isteyenler gibi birçok alan için uygundur. Diksiyon eğitimi doğrultusunda doğru ve kurallı konuşup kendini rahat ifade edecek, özgüveninizi arttırıp kendinizi dinlettirme performansınızı arttıracaksınız.

Eğitim İçeriği

Haftada 2 Saat, 4 Hafta, Toplam 8 Saat Diksiyon Eğitimi Sesin Tanımı Konuşma Organının İşleyişi Ünlü ve Ünsüzlerin Doğru Telaffuzu Diyafram Kontrolu Ses Tınıları Tekerleme Çalışmaları Doğaçlama Şiir ve Ebedi Metinler Okuma Süre, Tonlama, Ezgi, Vurgu, Ulama, Durak Beden Dilinin Kullanımı Doğaçlama Çalışmaları

Gerekli Donanım

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Temel Diksiyon Kursu
Temel Diksiyon Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Kurs: Temel Diksiyon Kursu
  Kişisel Gelişim
  Temel Diksiyon Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  460 ₺ kişi başına