Temel Bateri Kursu

Temel Bateri Kursu

Bakırköy/İstanbul
30 gün
380 ₺
02125715993
Exe Müzik Kursu

Hakkında

Bateri kursu, Exe Müzik Kursunun özel prova stüdyolarında, akustik bateriler ile deneyimli eğitmenler tarafından birebir olarak verilen eğitim programıdır. Her hafta 1 saat olarak gerçekleşecek bateri eğitimi, 4 hafta boyunca devam edecektir. Kişiye özel hazırlanan kurs programı, kişiye uygun esnek saatler doğrultusunda gerçekleşmektedir. Kurs programı; baget tutuş ve vuruş teknikleri, temel nota okuma çalışmalar, koordinasyon, pedal teknikleri, ritim ve ataklar olmak üzere birçok konu kişiye özel olarak hazırlamaktadır. Her seviyedeki katılımcıya uygun olan bateri kursu, çocuklar ve yetişkin müzik severlere uygun olarak hazırlanmıştır. Eğitim süresince Exe Müzik'in profesyonel bateri hocaları rehberlik edecektir. 7 Yaş üzeri seviye farketmeksizin herkesin katılabileceği Bateri Kursu, seviyenize özel hazırlanacak kurs programı ile birebir ders şeklinde devam edecektir.

Eğitim İçeriği

Haftada 1 Saat, 4 Hafta Bateri Eğitimi Baget Tutuşu ve Vuruş Teknikleri Stick Kullanımı Temel Nota Bilgisi Solfej Dinamik/Aksanlar Rudimentler Ritim ve Ataklar Syncopation Pedal Teknikleri Parça ile Çalışma

Katılım Şartları

Seviye farketmeksizin her birey Bateri Kursuna katılabilir. Kursumuz 7 yaş ve üzeri için uygundur.

Fotoğraflar

Temel Bateri Kursu
Temel Bateri Kursu
Temel Bateri Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Yaş ve seviye gözetmeksizin, Elektro, Klasik, Akustik veya Bas Gitar Dersleri birebir olarak tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilecektir. Kurs başlangıcında, 40 dakikalık Gitar ile tanışma ve deneme dersi ücretsiz verilecektir. Kursun devamında, uygun saatlere göre organize edilecek olan Gitar Kursumuz 4 Hafta Boyunca 1 Saatlik birebir dersler verilecektir. 

 2009 yılından beri Gitar Dersi veren Nüans Müzik Akademisinde Rock, Pop, Blues, Modern, Jazz, R&B, Metal müzik gibi tarzlarda eğitim alabilirsiniz.

Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.
  Gitar Kursu Kadıköy Nüans
  400 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Piyano Kursu, 40 dakikalık piyano ile tanışıp, ilginizi ve yeteneğinizi keşfedebileceğiniz ücretsiz deneme dersi ile başlayacaktır. Nüans Müzik'in tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde kursumuz birebir gerçekleşecektir.

Piyano dersi içeriği her öğrencinin yeteneği, ilerleme hızı ve hedefleri doğrultusunda kişiye özel olarak oluşturulacaktır. Temel teknik bilgiler, nota bilgileri, ritm çalışmaları, basit piyano parçaları ve etüdleri ile devam edecek kursumuz, tüm teknik ve pratik uygulamaları içermektedir. 1 aylık eğitimlerimiz ile piyano kurslarımız her ay devam edecektir.

Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.
  Piyano Kursu Kadıköy Nüans
  400 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Keman Kursu, Keman Enstrümanına merakı olan bireyler için özel olarak hazırlanmış eğitim programıdır. Keman kursunun ilk haftasındaki tanışma dersi ücretsizdir.

Keman, yaylı çalgılar ailesinin en küçük bireyi olup, diğer müzik aletlerinde de olduğu gibi gerekli ilgi, çaba ve özveri gösterildiğinde öğrenip, kendinizi müziğin büyüsünde bulacağınız perdesiz bir enstrümandır.

Keman Kursu kişinin seviyesine, bilgisine ve yeteneğine göre özel olarak oluşturacağımız Keman Kursu programıyla başlayacaktır.

Nüans Kadıköy Müzik Kursu bünyesinde, M.E.B ve LCM sertifikalı eğitim programları uygulanmaktadır. Yaş farketmeksizin her bireyin kişisel motivasyonunu arttıracak çalışmalarla beraber müzik ve enstrümana olan ilgi ve sevgisini arttırıp, müziğin dünyasına bir kapı açmaktadır.

Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.
  Keman Kursu Kadıköy Nüans
  400 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Kurs: Temel Bateri Kursu
  Müzik
  Temel Bateri Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  380 ₺ kişi başına