Tango Kursu

Tango Kursu

Kadıköy/İstanbul
30 gün
110 ₺
08503048972
Tangoperest

Hakkında

Tango, izlerken aşk, tutku, hüzün gibi duyguları aynı anda yaşatan, insan duygularını harekete geçirerek romantizm duygusunu öne çıkaran müzik ve dansın bütünleştiği dans çeşididir. Arjantin'in başkenti olan Buenos Aires kökenli dans türü, günümüzde oldukça popülerdir. Dersler Kadıköy'de merkezi lokasyonda, geniş ve ferah Tangoperest stüdyosunda verilecektir. Grup dersleri 1 saat 15 dakika sürmektedir. Tangoprest tango kursunda her ay yeni bir başlangıç seviye tango sınıfı açılmaktadır. Tango derslerine Abdullah Çitil, Dilara Öz, Emre Sefa Kılıçlı, Sevda Yeliz Nar hocalarımız rehberlik edecektir.

Tango Dersi İçeriği

1 Ay boyunca her hafta 1 saat 15 Dakika Tango Dersi

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Tango Derslerine katılabilir.

Fotoğraflar

Tango Kursu
Tango Kursu
Tango Kursu
Tango Kursu
Tango Kursu
Tango Kursu

Değerlendirmeler

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Bale derslerimiz 3 yaşından itibaren 'Mini Bale' sınıfımızla başlamaktadır. Çocukları erken yaşta sanatla tanıştırmak, dans ve müziğin masalsı ortamında baleyi sevdirmek, zihinsel ve bedensel becerilerini arttırmaktadır.

Hazırlık sınıflarına ise öğrenciler yaşına, işitsel ve bedensel gelişimlerine göre yerleştirilirler. Bu sınıflarımız Klasik Bale için teknik anlamda alt yapı oluşturmaktadır.

Teknik sınıflarımız ise çocuklarımızın bale disiplinine hazır olduğu ve minik balerinlerin genç balerinlere dönüşeceği bir süreçtir. Bu süreçte müziksel ve ritimsel duyum, koordinasyon yeteneği, grup bilinci ve artistik beceriler geliştirilir.
  Klasik Bale Kursu
  30 gün
  Bakırköy
  Günün yorucu temposundan kopup eğlenmek, mutlu olmak, özgür olmak ve enerjinize enerji katmak istiyorsanız haydi Street Jazz'a...

Hip-hop, Funk, R&B gibi hareketli dansların, güncel müzikler eşliğinde yapılan, 7 yaş ve üzeri gençlere yönelik bir programdır.
  Street Jazz Kursu
  30 gün
  Bakırköy
  Kurs: Tango Kursu
  Dans
  Tango Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  110 ₺ kişi başına