Street Jazz Kursu

Street Jazz Kursu

Bakırköy/İstanbul
30 gün
02125422898
Nilay Bale

Hakkında

Günün yorucu temposundan kopup eğlenmek, mutlu olmak, özgür olmak ve enerjinize enerji katmak istiyorsanız haydi Street Jazz'a... Hip-hop, Funk, R&B gibi hareketli dansların, güncel müzikler eşliğinde yapılan, 7 yaş ve üzeri gençlere yönelik bir programdır.

Street Jazz Eğitimi İçeriği

Müziksel ve Ritimsel Duyum Koordinasyon Yeteneği Grup Bilinci Artistik Beceriler

Katılım Şartları

7 yaş üzeri, seviye farketmeksizin her birey Street Jazz Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Street Jazz Kursu
Street Jazz Kursu
Street Jazz Kursu
Street Jazz Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Bale derslerimiz 3 yaşından itibaren 'Mini Bale' sınıfımızla başlamaktadır. Çocukları erken yaşta sanatla tanıştırmak, dans ve müziğin masalsı ortamında baleyi sevdirmek, zihinsel ve bedensel becerilerini arttırmaktadır.

Hazırlık sınıflarına ise öğrenciler yaşına, işitsel ve bedensel gelişimlerine göre yerleştirilirler. Bu sınıflarımız Klasik Bale için teknik anlamda alt yapı oluşturmaktadır.

Teknik sınıflarımız ise çocuklarımızın bale disiplinine hazır olduğu ve minik balerinlerin genç balerinlere dönüşeceği bir süreçtir. Bu süreçte müziksel ve ritimsel duyum, koordinasyon yeteneği, grup bilinci ve artistik beceriler geliştirilir.
  Klasik Bale Kursu
  30 gün
  Bakırköy
  Bale kursu, seviye farketmeksizin herkesin katılabileceği, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sürecek kapsamlı eğitim programıdır. Söyler Sanat Akademi'sinin Beşiktaş şubesinde tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir olarak gerçekleşecektir. Katılımcının seviyesine göre hazırlanmış kurs programı, katılımcının uygunluğuna göre esnek saat seçenekleri ile devam edecektir.

Kurs içeriğinde temelden ileri seviyeye kadar gerekli bilgiler öğretilecektir. Bale kursu, Koordinasyon yeteneği, artistik beceriler, müziksel ve ritimsel duyular gibi birçok alanda katkı sağlayan kurs programıdır.

Beşiktaş Söyler Sanat Akademisi, LCM (London College Of Music) sertifika programına uygun eğitim vermektedir.
  Bale Kursu Beşiktaş
  500 ₺
  30 gün
  Beşiktaş
  Kurs: Street Jazz Kursu
  Dans
  Street Jazz Kursu
  Ön kayıtlar açık!