Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu

Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu

Şişli/İstanbul
30 gün
920 ₺
02122170203
Artmera Sanat Merkezi

Hakkında

Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu, 4 hafta boyunca toplamda 32 saat süren oyuncunun sahip olması gereken her türlü niteliği kapsayan eğitim programıdır. Tecrübeli eğitmen kadrosuyla eğitimlere rehberlik eden Artmera Sanat Merkezi, teorik ve pratik eğitimleriyle sinema ve sahnet sanatları alanında başarılı oyuncular yetiştirmeyi hedeflemeyi amaçlamaktadır.

Eğitim İçeriği

4 Hafta, Toplam 32 Saat Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Eğitimi Ses ve Nefes Teknikleri Diyafram Kullanımı Diksiyon Eğitimi Bedensel Esneklik ve Hareket Becerisi Doğaçlama Çalışmaları Sahne Hakimiyeti Rol Yapma Becerisi Türk ve Dünya Tiyatrolarının Öncü Eserleri Bilgisi Dublaj Becerisi Kazandırma

Katılım Şartları

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu
Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu
Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu
Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu
  Sanat
  Sinema ve Sahne Sanatları Oyunculuğu Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  920 ₺ kişi başına