Seramik ve Cam Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık

Seramik ve Cam Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık

Bakırköy/İstanbul
30 gün
750 ₺
05324885979
Doku Sanat Atölyesi

Hakkında

Güzel sanatlara hazırlık Seramik ve Cam kursu, 4 hafta boyunca haftada 3 gün, lise, üniversite ve yurtdışı üniversite yetenek sınavlara hazırlanabileceğiniz, Doku Sanat Atölyesi eğitmenleri tarafından hazırlanmış tam kamsamlı bir eğitim programıdır. Size yeni bir sanat bakış açısı veya kariyer kazandırabilen Seramik ve Cam Kursu, seramik ve cam yapmayı tüm detaylarıyla öğrenerek, yetenek sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacaktır. Seramik ve Cam bölümüne girmek isteyen öğrenciler için hazırladığımız kursumuz, tüm üniversitelerin yetenek sınavlarına uygun formattadır. Seramik ve Cam eğitimimizde, perspektif, teknik resim, kalıp bilgisi, cam tasarımları, elle şekillendirme yöntemleri, seramikte modern üretim teknikleri ve portfolyo çalışmaları gibi bir çok konuda seviyenize göre hazırlanan programdan oluşmaktadır. Her yıl onlarca kursiyerimiz, Doku Sanat Atölyesi farkıyla yetenek sınavlarından başarılı sonuçlar almaktadır.

Eğitim İçeriği

Lise, Üniversite, Yurtdışı Üniversite sınavlarına özel hazırlanmış eğitim Temel Sanat Eğitimi Model Kalıp Bilgisi Ürün Tasarımı Elle Şekillendirme Yöntemleri Perspektif Teknik Resim Modern Üretim Teknikleri Portfolyo Çalışmaları

Katılım Şartları

4 hafta boyunca, haftanın seçtiğiniz 3 günü(Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cumartesi-Pazar) eğitime katılabilirsiniz. 12 Yaş üzeri, seviye farketmeksizin her birey Seramik ve Cam Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Seramik ve Cam Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
Seramik ve Cam Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
Seramik ve Cam Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Seramik, kil hamurunun işlemden geçmesi ve fırınlanmasıyla ortaya çıkan dayanlı ve doğal bir üründür.

 Seramik tornası, seramik hamura istediğiniz şekli vermebilmenizi sağlayan makinedir. Seramik sanatçısı eğitmenimiz tarafından torna'nın tüm kullanım detayları uygulamalı bir şekilde gösterilecektir. 

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz her türlü objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Torna Atölyesi
  200 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
   İş stresinden uzaklaşmak, kendine zaman ayırmak, yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkesi Seramik Sanatçısı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleşen workshoplarımıza bekliyoruz.

Seramik atölyemizde kendi hayal gücünüzle tasarladığınız objeleri önce fırınlıyor, daha sonra istediğiniz şekilde boyayabiliyorsunuz. Tam donanımlı atölyemizde, gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Atölye Bebek'in geniş bahçesi ve ferah workshop alanında gerçekleşecek atölyemizde, kendi tasarlayıp ortaya çıkardığınız seramik eserleri ile birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz.
  Seramik Atölyesi
  200 ₺
  4 saat
  Beşiktaş
   Günlük rutinden uzaklaşıp, toprağın vücudunuzdan negatif enerjiyi aldığını hissedeceksiniz!

Temel şekillendirme yöntemleri ile başlayan eğitimlerimize katılmak için bilgili ya da yetenekli olmanız şart değil. Seramiğe karşı heyecan duyan herkes katılabilir, kendi seramik tasarımlarını hayata geçirebilir.
  Yetişkin Seramik Workshop
  150 ₺
  3 saat
  Bahçelievler
  Kurs: Seramik ve Cam Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
  Seramik
  Seramik ve Cam Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
  Ön kayıtlar açık!
  750 ₺ kişi başına