Senaryo Yazım Kursu

Senaryo Yazım Kursu

Şişli/İstanbul
30 gün
750 ₺
02122170203
Artmera Sanat Merkezi

Hakkında

Senaryo yazım kursu, 4 hafta boyunca toplamda 32 saat süren, evrensel senaryo yazarlığı yöntemlerinin teorik ve pratik bilgiler ile aktarılacağı eğitim programıdır. Artmera Sanat Merkezi'nin tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir. Senaryo yazımına dair tüm bilgilerin öğretileceği kapsamlı kursumuzda; senaryo yazımı sırasında yaşanan zorluklar ve bunların aşılması, kendi senaryosunu oluşturmak için gerek zihinsel donanım, karakter ve olay örgüsü gibi teknik konularda da fayda sağlayan birçok bölümden oluşmaktadır. Yaş ve seviye farketmeksizin her bireyin katılabileceği senaryo yazım eğitimi, mesleğin genel becerilerinin yanında, temel kural ve nitelikleri ve etik ve yasal çerçeve yolları gibi konulara da değinmektedir. Kursun sonunda katılımcıların senaryo yazım konusunda birikimli bir şekilde ayrılmaları amacındadır.

Eğitim İçeriği

4 Hafta, Toplam 32 Saat Senaryo Yazım Eğitimi Evrensel Senaryo Yazarlığını Teknikleri Yazım Sırasında Yaşanan Zorluklar Alternatif Kurgu Modelleri Genel Kabul Görmüş Filmlerin İncelemesi Kendi Senaryosunu Oluşturma Donanımları Mesleğin Kural ve Yasaları

Katılım Şartları

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Senaryo Yazım Kursu
Senaryo Yazım Kursu
Senaryo Yazım Kursu
Senaryo Yazım Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Senaryo Yazım Kursu
  Sanat
  Senaryo Yazım Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  750 ₺ kişi başına