Resim Kursu Hobi

Resim Kursu Hobi

Kadıköy/İstanbul
3 saat
85 ₺
08503023573
Yengeç Sanat Evi

Hakkında

Resim kursu, hobi olarak resim yapmak isteyenlerin katılabileceği hobi atölyesidir. Her yaştan katılımcının rahatlıkla katılabileceği hobi resim kursumuz, Kadıköy Yengeç Sanat Evi'nin tecrübeli öğretmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir. Seviye farketmeksizin tüm resim severler atölyeye katılabilmektedir. Atölyemizin kış bahçesi ve yaz bahçesinde çalışmalar için elverişli ve keyifli bir ortam katılımcıları beklemektedir. 7-9 yaş çocuklar, 10-12 yaş çocuklar ve yetişkinler için ayrılmış gruplarda kurslar verilmektedir. Temel sanat ve sulu boya atölyeleri hobi resim kursunun aktif programlarıdır. Kadıköy'de resim kursu arayan tüm resim severleri Bahariye'deki Yengeç Sanat Evi atölyemize bekliyoruz.

Eğitim İçeriği

4 Saat Resim Eğitimi 7-9 Yaş Çocuk Grubu 10-12 Yaş Çocuk Grubu Yetişkin Grubu Temel Sanat ve Sulu Boya Atölyesi

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Resim Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Resim Kursu Hobi
Resim Kursu Hobi
Resim Kursu Hobi
Resim Kursu Hobi
Resim Kursu Hobi
Resim Kursu Hobi

Değerlendirmeler

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya atölyesi, Filiz Kiprik rehberliğinde gerçekleşecek, 3 saat süren bir atölyedir. Suluboya tekniği ile ilgili kavramların sanatsal yaklaşımlarının öğretilerek, uygulamalarının yaptırıldığı, katılımcının yaratıcılığının yansıdıgı suluboya resimlerinin yapıldığı özgün eğitim alanlarıdur.

 Sanat odaklı bu aktiviteyle, stresten uzaklaşıp birlikte öğretici ve keyifli zaman geçirmek için hepinizi Artıkare Sanat Merkez'ine bekliyoruz.
  Suluboya Atolyesi
  100 ₺
  2 saat
  Beyoğlu
  Taş Boyama Atölyesi, 3 saatlik bir periyot içerisinde, Filiz Kiprik rehberliğinde gerçekleşecektir. Seviye farketmeksizin 12 yaş üzeri her bireyin katılabileceği workshop, taşların büyülü enerjisini keşfetmenizi sağlayacak.

Oldukça popüler ve eğlenceli olan taş boyama workshopu İstanbul'un göbeğinde Taksim lokasyonunda, stresten uzaklaşmak ve yaratıcılığınızı göstermek için birebir.

Atölyemizdeki etkinlikten sonra dilediğiniz zaman da devam ettirebileceğiniz bu atölyemizin sonunda verniklenmiş ve parlayan 2 adet taş ile atölyemizden ayrılacaksınız.
  Taş Boyama Workshop
  100 ₺
  2 saat
  Beyoğlu
  Hobi resim dersleri, yağlı boya-akrilik-sulu boya tekniklerinde kaliteli ve ögretici niteliktedir.
Sanatçılar tarafından kişinin içsel dünyasını ortaya çıkarmak üzere kurguladığımız resim derslerimize seviye ve katılım yaşı gerekmeksizin her sanat severi bekliyoruz.
Kurumumuz M.E.B. onaylı akademidir.
  Hobi Resim Atölyesi
  300 ₺
  12 saat
  Bakırköy
  Kurs: Resim Kursu Hobi
  Resim
  Resim Kursu Hobi
  Ön kayıtlar açık!
  85 ₺ kişi başına