Profesyonel Makyaj Kursu

Profesyonel Makyaj Kursu

Kadıköy/İstanbul
42 gün
3500 ₺
02164490059
Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu

Hakkında

Makyaj profesyonel bir şekilde yapılması gereken, kozmetik sektörünün en önemli alanıdır. Makyaj yapımı sırasında bir çok bilimsel ve teorik bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Yüz anatomisinden, renklerin uyumuna, makyaj teknikleri, fırça vuruşları gibi birçok konudaki teknikler makyaj yapımında önemli rol oynamaktadır. Profesyonel Makyaj kursu, makyaj yapımına dair tüm bilgi ve uygulamaları kapsayan eğitim programıdır. 6 hafta boyunca devam edecek makyaj kursumuz, 120 saatlik bir eğitimi kapsamaktadır. Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu'nun bünyesindeki tecrübeli öğretmenler rehberliğinde gerçekleşecek profesyonel makyaj kursu, katılım sertifikası verilen bir eğitim programıdır. Bilgi, seviye ve yaş farketmeksizin her bireyin katılabileceği kurs, yüzün anatomisi, yüz ve göz çeşitleri, kaş nasıl alınır, kaş nasıl dizayn edilmelidir, kirpik takma ve boyama işlemi, çeşitli konsept makyajlar gibi tüm temel bilgileri öğretilmesini hedeflemektedir.

Eğitim İçeriği

6 Hafta boyunca, toplam 120 saat Profesyonel Makyaj Eğitimi Yüz Anatomisi Yüz Çeşitleri Göz Çeşitleri Dudak Çeşitleri Kaş Alımı Kaş Dizaynı Kirpik Takma Kaş ve Kirpik Boyama Gece Makyajı Gündüz Makyajı Show Makyajı

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Profesyonel Makyaj Kursuna katılabilir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurumumuz tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Profesyonel Makyaj Kursu
Profesyonel Makyaj Kursu
Profesyonel Makyaj Kursu
Profesyonel Makyaj Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Meb Onaylı Klasik Masaj Kursu 120 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kursun hedefi,masaj metodları,teknikleri,insan anatomisi ve kas yapısı konusundaki teorik ve pratik bilgileri öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
  2000 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Sağlık bakanlığı onaylı ilk yardımı eğitimi, gerekli tüm donanımlara sahip eğitim merkezimizde 2 gün sürecektir. İlk yardım eğitiminin ardından sağlık bakanlığı müdürlüğü tarafından yapılan sınava giren öğrencilerimiz, yeterli puanı aldıkları taktirde 3 yıl geçerli olan sertifikayı teslim alacaklardır.

Bakanlık onaylı eğitimin sonunda, yeterli puan alınıldığı taktirde size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

2 gün boyunca toplamda 14 saat sürecek eğitimimiz, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla birlikte tecrübeli öğretmenlerimiz rehberlik yapacaktır.
  Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
  280 ₺
  14 saat
  Ataşehir
  Meb Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat, 8 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kalıcı makyaj konusunda gerekli tüm bilgi ve teknikleri öğrenmenizi sağlayacak eğitimimiz, ilk gün lateks üzerinde uygulama, kalan günlerde ise canlı mankenler üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Kaş tasarımı, kaşa şekil verme teknikleri, kalıcı makyaj makinesi kullanımı, ipek kirpik, microblading, eyeliner, dipliner, dudak kontür olan makyaj kursu eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Makyaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış makyaj eğitimi sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu
  3000 ₺
  8 gün
  Bakırköy
  Kurs: Profesyonel Makyaj Kursu
  Meslek Edinme
  Profesyonel Makyaj Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  3500 ₺ kişi başına