Özgün Baskı Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık

Özgün Baskı Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık

Bakırköy/İstanbul
30 gün
750 ₺
05324885979
Doku Sanat Atölyesi

Hakkında

Güzel sanatlara hazırlık Özgün Baskı kursu, 4 hafta boyunca haftada 3 gün, lise, üniversite ve yurtdışı üniversite yetenek sınavlara hazırlanabileceğiniz, Doku Sanat Atölyesi eğitmenleri tarafından hazırlanmış tam kamsamlı bir eğitim programıdır. Size yeni bir sanat bakış açısı veya kariyer kazandırabilen Özgün Baskı Kursu, baskı kağıt, tuval, kumaş yada başka malzemenin üzerine uygulamanın tüm detaylarıyla öğrenerek, yetenek sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacaktır. Özgün Baskı Bölümüne girmek isteyen öğrenciler için hazırladığımız kursumuz, tüm üniversitelerin yetenek sınavlarına uygun formattadır. Özgün baskı kursumuzda, yüksek baskı, düz baskı, şablon baskı ve çukur baskı gibi bir çok konuda seviyenize göre hazırlanan programdan oluşmaktadır. Her yıl onlarca kursiyerimiz, Doku Sanat Atölyesi farkıyla yetenek sınavlarından başarılı sonuçlar almaktadır.

Eğitim İçeriği

Lise, Üniversite, Yurtdışı Üniversite sınavlarına özel hazırlanmış eğitim Temel Sanat Eğitimi Düz Baskı Teknikleri Yüksek Baskı Teknikleri Çukur Baskı Teknikleri Portfolyo Çalışmaları

Katılım Şartları

4 hafta boyunca, haftanın seçtiğiniz 3 günü(Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cumartesi-Pazar) eğitime katılabilirsiniz. 12 Yaş üzeri, seviye farketmeksizin her birey Özgün Baskı Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Özgün Baskı Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
Özgün Baskı Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
Özgün Baskı Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Özgün Baskı Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
  Sanat
  Özgün Baskı Kursu Güzel Sanatlara Hazırlık
  Ön kayıtlar açık!
  750 ₺ kişi başına