Origami Kursu

Origami Kursu

Beyoğlu/İstanbul
30 gün
460 ₺
08503025448
Galata Sanat Merkezi

Hakkında

Japon kağıt katlayarak şekiller verme sanatı olan origami, klasik ve modern origami olarak kategorilendirilmektedir. Klasik origami kağıtların katlanmasıyla, modern origami ise kağıtları yapıştırarak ve keserek oluşturulan şekillendirmelerden oluşmaktadır. Galata Sanat Merkezinde verilen Origami Kursu, alanında tecrübeli eğitmenler tarafından her seviyeye uygun şekilde hazırlanmaktadır. Birebir şekilde gerçekleşen Origami Eğitimi, yaş ve seviye farketmeksizin her bireyin katılabileceği şekilde verilmektedir. Origami sanatının her türlü teorik ve pratik bilgisini öğrenebileceğiniz Origami Kursu, bu sanatı keşfetmek isteyen herkes için Galata Sanat Merkezinde verilmektedir.

Eğitim İçeriği

1 Ay Toplam 8 Saat Origami Sanatı Eğitimi Teorik ve Uygulamalı Klasik ve Modern Origami

Gerekli Donanım

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Origami Kursu
Origami Kursu
Origami Kursu
Origami Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Origami Kursu
  Sanat
  Origami Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  460 ₺ kişi başına