Nakış Kursu Punch Nakışı

Nakış Kursu Punch Nakışı

Bakırköy/İstanbul
3 saat
130 ₺
05318882858
Atölye Kedisi

Hakkında

Nakış kursu, stresten uzak zaman geçireceğiniz, keyifli bir hobi atölyesidir. Punch nakışı dersimizde atölyemizin tecrübeli eğitmenleri 3 saat boyunca katılımcılara rehberlik edecektir. Kursa katılım için herhangi bir nakış bilgisi gerekmemektedir. Atölyemizde öğrendiğiniz nakış işleme teknikleri ve bilgilerini kullanarak yaratcılığınız doğrultusunda dilediğiniz renkte ve desende dekoratif pano, çanta, yastık kılıfı gibi çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Nakış kursunun sonunda, kendi tasarladığınız ürünleri evinize götürebilir, arkadaşlarınıza hediye edebilir veya satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Nakış için gerekli eşyaların tanıtımı Nakış teknikleri Katılımcının istediği figürü seçmesi Eğitmen rehberliğinde dekoratif pano, çanta, yastık kılıfı işlemek

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Nakış Kursuna katılabilir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurs tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Nakış Kursu Punch Nakışı
Nakış Kursu Punch Nakışı
Nakış Kursu Punch Nakışı
Nakış Kursu Punch Nakışı
Nakış Kursu Punch Nakışı
Nakış Kursu Punch Nakışı

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Nakış Kursu Punch Nakışı
  Sanat
  Nakış Kursu Punch Nakışı
  Ön kayıtlar açık!
  130 ₺ kişi başına