Müzikal Tiyatro Kursu

Müzikal Tiyatro Kursu

Beyoğlu/İstanbul
30 gün
460 ₺
08503025448
Galata Sanat Merkezi

Hakkında

Müzikal Tiyatro Kursu, 3 ana başlıktan oluşan, müzik, tiyatro ve dans birleşimini içeren bir eğitimdir. Müzikal tiyatro eğitimi boyunca derslerde üç ana başlığı destekleyen teorik ve uygulamalı eğitimler verilir. Tiyatro eğitimleri, sahne çalışmaları ile başlatılır ve temel oyunculuk, doğaçlama, ses, beden, vücut dili dersleri ile devam eder. İlerleyen dönemlerde ise monolog çalışmalar üzerine müzikal eserlerin seslendirilmesi sağlanır. Oyunculuk ve tiyatrallık kavramını ön plana çıkaran çalışmaların öğrenilmesine olanak tanıyan kursumuz, Tiyatro Tarihi üzerine detaylı teorik eğitimler de verecektir. Tiyatronun müzikal bölümü, Vokal / Şan, Müzikal Şarkıcılığı, Duyum, Ritm Müzik teorisi gibi dersleri kapsayacaktır. Müzikal tiyatro dersi, öğrencilerin sesini, nefesini ve bedenini daha etkin bir şekilde tanıması ve kullanması, farkındalığını artırması, şarkı söyleme alışkanlığı kazanması için gerçekleştirilir. Ayrıca, Müzikal Tiyatro Kursumuz içerisinde dans dersleri de verilecektir.

Eğitim İçeriği

Haftada 2 Saat, 4 Hafta, Toplam 8 Saat Müzikal Tiyatro Eğitimi Tiyatronun Tarihçesi Sahne Çalışmaları Temel Oyunculuk Dersi Doğaçlama, Ses, Beden, Vücut Dili Dersleri Vokal/Şan, Duyum, Ritim Müzik Teorisi Monolog Çalışmalar Müzikal Eserlerin Seslendirilmesi

Gerekli Donanım

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Müzikal Tiyatro Kursu
Müzikal Tiyatro Kursu
Müzikal Tiyatro Kursu
Müzikal Tiyatro Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Müzikal Tiyatro Kursu
  Sanat
  Müzikal Tiyatro Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  460 ₺ kişi başına