MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu

MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu

Bakırköy/İstanbul
30 gün
2000 ₺
08507110688
CMT Meslek Edinme Kursu

Hakkında

Meb Onaylı Klasik Masaj Kursu 120 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir. Kursun hedefi,masaj metodları,teknikleri,insan anatomisi ve kas yapısı konusundaki teorik ve pratik bilgileri öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir. MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

Eğitim İçeriği

Masaj hakkında temel ve tarihsel bilgiler Klasik masaj teknikleri ve uygulamaları Bölgelere göre klasik masaj uygulamaları Bitkisel aromalı yağlarla yapılan masaj ve uygulamaları Hijyen ve İş güvenliği Doktor önerisi ile klasik masajın uygulanabileceği durumlar Bağ dokusu masajı ve uygulamaları Lenf Drenaj masajı ve uygulamaları Klasik masajın organizmaya etkileri Masajda kullanılan araç gereç ve malzemelerin tanınması ve özelliklerinin kavranması Güncel olarak masaj teknolojilerindeki yeniliklerin takip edilmesi

Sağlayacaklarımız

Kursun Sonunda Ulaslararası Geçerlilikte Olan Sertifika Belgesi Verilecektir.

Fotoğraflar

MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Sağlık bakanlığı onaylı ilk yardımı eğitimi, gerekli tüm donanımlara sahip eğitim merkezimizde 2 gün sürecektir. İlk yardım eğitiminin ardından sağlık bakanlığı müdürlüğü tarafından yapılan sınava giren öğrencilerimiz, yeterli puanı aldıkları taktirde 3 yıl geçerli olan sertifikayı teslim alacaklardır.

Bakanlık onaylı eğitimin sonunda, yeterli puan alınıldığı taktirde size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

2 gün boyunca toplamda 14 saat sürecek eğitimimiz, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla birlikte tecrübeli öğretmenlerimiz rehberlik yapacaktır.
  Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
  280 ₺
  14 saat
  Ataşehir
  Meb Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat, 8 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kalıcı makyaj konusunda gerekli tüm bilgi ve teknikleri öğrenmenizi sağlayacak eğitimimiz, ilk gün lateks üzerinde uygulama, kalan günlerde ise canlı mankenler üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Kaş tasarımı, kaşa şekil verme teknikleri, kalıcı makyaj makinesi kullanımı, ipek kirpik, microblading, eyeliner, dipliner, dudak kontür olan makyaj kursu eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Makyaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış makyaj eğitimi sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu
  3000 ₺
  8 gün
  Bakırköy
  Katılım sertifikalı kupa masajı kursu 5 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kupa masajı; postür bozuklukları, yoğun çalışma temposu, stresi aşırı egzersizler vb. nedenlerle kan dolaşımı ve lenf sistemini yavaşlayan sistemi düzenler.
Laktik asit birikimleri kaslarda blokajlar oluşturur, 3-5 dakikalık kupa masajı ile enerji beden ve fiziksel bedendeki blokajlar açılır kan ve lenf akışı sağlanır.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
  Sertifikalı Kupa Masajı Kursu
  500 ₺
  5 saat
  Bakırköy
  Kurs: MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
  Meslek Edinme
  MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  2000 ₺ kişi başına