Manikür Pedikür Kursu

Manikür Pedikür Kursu

Kadıköy/İstanbul
14 gün
4000 ₺
02164490059
Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu

Hakkında

Manikür Pedikür kursu, el ayak bakımına dair tüm bilgileri teorik bilgiler ve pratik uygulamalar ile birlikte öğreneceğiniz eğitim programıdır. 2 Haftalık kurs süresi boyunca toplamda 20 saatlik derslerimiz, Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu bünyesindeki tecrübeli eğitmenler rehberliğinde birebir gerçekleşecektir. Eğitimin bitiminde katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. El ve ayak bakımı kursunda öğrenilen bilgiler kurs boyunca canlı mankenler üzerinde uygulamalı olarak pratik yapılacaktır. Modern avrupa tekniklerini içeren kurs programı, Türk usulü manikür ve pedikür de içermektedir. Manikür Pedikür kursu boyunca pens tutumu, törpü işlemi, el-ayak SPA bakımı, oje sürümü gibi birçok bilgiyi içermektedir. Manikür-Pedikür Kursu tecrübeli eğitmenimiz Tuba Gürle tarafından verilecektir.

Eğitim İçeriği

2 Hafta boyunca, toplam 20 saat Manikür-Pedikür Eğitimi Pens Nasıl Tutulur Törpü İşlemi Oje Sürümü El-Ayak SPA

Katılım Şartları

Estetisyenlik Sertifikasına sahip olan katılımcılar Manikür Pedikür Kursuna katılabilir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurumumuz tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Manikür Pedikür Kursu
Manikür Pedikür Kursu
Manikür Pedikür Kursu
Manikür Pedikür Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Meb Onaylı Klasik Masaj Kursu 120 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kursun hedefi,masaj metodları,teknikleri,insan anatomisi ve kas yapısı konusundaki teorik ve pratik bilgileri öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
  2000 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Sağlık bakanlığı onaylı ilk yardımı eğitimi, gerekli tüm donanımlara sahip eğitim merkezimizde 2 gün sürecektir. İlk yardım eğitiminin ardından sağlık bakanlığı müdürlüğü tarafından yapılan sınava giren öğrencilerimiz, yeterli puanı aldıkları taktirde 3 yıl geçerli olan sertifikayı teslim alacaklardır.

Bakanlık onaylı eğitimin sonunda, yeterli puan alınıldığı taktirde size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

2 gün boyunca toplamda 14 saat sürecek eğitimimiz, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla birlikte tecrübeli öğretmenlerimiz rehberlik yapacaktır.
  Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
  280 ₺
  14 saat
  Ataşehir
  Meb Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat, 8 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kalıcı makyaj konusunda gerekli tüm bilgi ve teknikleri öğrenmenizi sağlayacak eğitimimiz, ilk gün lateks üzerinde uygulama, kalan günlerde ise canlı mankenler üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Kaş tasarımı, kaşa şekil verme teknikleri, kalıcı makyaj makinesi kullanımı, ipek kirpik, microblading, eyeliner, dipliner, dudak kontür olan makyaj kursu eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Makyaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış makyaj eğitimi sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu
  3000 ₺
  8 gün
  Bakırköy
  Kurs: Manikür Pedikür Kursu
  Meslek Edinme
  Manikür Pedikür Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  4000 ₺ kişi başına