Mandala Atölyesi

Mandala Atölyesi

Kadıköy/İstanbul
3 saat
100 ₺
08503023573
Yengeç Sanat Evi

Hakkında

Mandala felsefe, matematik ve sanatın birleşiminden oluşan, tarihi yüzyıllar öncesine dayanan kadim bir öğretidir. Bir tür meditasyon görevi gören mandala, kişilerin analiz edilmesi için kullanılan terapi tekniklerinden biridir. Mandala atölyesi sırasında hem sanat ile iç içe olacak hem de meditasyon yapıp, rahatlama şansı bulacaksınız. Mandala Atölyesi, 3 saatlik atölyelerden oluşan öğretici ve eğlenceli hobi etkinliğidir. Eğitim Banu Yılmaz rehberliğinde gerçekleşecektir. Toplamda 4 seviyeden oluşan atölyeye, katılımcılar isterse sonraki seviyelere devam edebilecektir. 12 saatlik mandala atölyesinde, programı bitiren katılımcılara katılım belgesi alacaktır. 1. Seviyeden başlayan kurs katılımcısı, istediği taktirde diğer seviyelere yükselebilmek için her hafta verilen mandala atölyelerine katılabilmektedir.

Eğitim İçeriği

Uzun Dönem Mandala Eğitim Programı: 1. Hafta : Mandalanın tarihçesi ve temel çizim tekniği 2. Hafta : Yaşam Mandalası 3. Hafta : Niyet Mandalası 4. Hafta : Mandala 21 Atölye sonunda katılım belgesi verilecektir.

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Mandala Atölyesine katılabilir.

Fotoğraflar

Mandala Atölyesi
Mandala Atölyesi
Mandala Atölyesi
Mandala Atölyesi
Mandala Atölyesi
Mandala Atölyesi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Mandala Atölyesi
  Sanat
  Mandala Atölyesi
  Ön kayıtlar açık!
  100 ₺ kişi başına