Makrome Kursu Duvar Süsü

Makrome Kursu Duvar Süsü

Bakırköy/İstanbul
3 saat
200 ₺
05318882858
Atölye Kedisi

Hakkında

Makrome kursu, kendi duvar süsünüzü kendi ellerinizle tasarlayacağınız eğlenceli bir hobi atölyesidir. Temel makrome düğüm teknikleri kurs eğitmeni rehberliğinde katılımcılara öğretildikten sonra, kendi makrome duvar süsünüzü yapmaya başlayacaksınız. 3 saatlik makrome kursu süresince eğitmenler katılımcılara birebir rehberlik edecektir. Atölyenin sonunda, atölye boyunca öğrendiğiniz tekniklerle birlikte kendi tasarımınız olan makrome duvar süsünü örmüş olacaksınız. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, evinize süs olarak kullanabileceğiniz veya satışını yapabileceğiniz makrome duvar süsünüzle birlikte atölyeden ayrılabileceksiniz.

Eğitim İçeriği

Makrome örmek için gerekli eşyaların tanıtımı Makrome örgü teknikleri Katılımcının istediği modeli seçmesi Eğitmen rehberliğinde örme işlemi

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Makrome Kursuna katılabilir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurs tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Makrome Kursu Duvar Süsü
Makrome Kursu Duvar Süsü
Makrome Kursu Duvar Süsü
Makrome Kursu Duvar Süsü

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Makrome Kursu Duvar Süsü
  Sanat
  Makrome Kursu Duvar Süsü
  Ön kayıtlar açık!
  200 ₺ kişi başına