Makrome Kursu Çanta

Makrome Kursu Çanta

Bakırköy/İstanbul
3 saat
200 ₺
05318882858
Atölye Kedisi

Hakkında

Makrome kursu, kendi çantanızı kendi ellerinizle, makrome düğümleri aracılığıyla tasarlayabileceğiniz hobi atölyesidir. Atölye Kedisi'nin tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde öğreneceğiniz makrome düğüm tekniklerini kullanarak, istediğiniz renkte ve desendeki şık çantaları tasarlayabileceksiniz. 3 saatlik makrome kursu süresince eğitmenler birebir rehberlik edecektir. Makrome Atölyesinin sonunda, kurs süresince öğrendiğiniz makrome düğümü teknikleriyle ördüğünüz çantaya sahip olacaksınız. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, günlük hayatta kullanabileceğimiz veya satışını yapabileceğiniz makrome çantalarınızla birlikte atölyeden ayrılabileceksiniz.

Eğitim İçeriği

Makrome örmek için gerekli eşyaların tanıtımı Makrome örgü teknikleri Katılımcının istediği modeli seçmesi Eğitmen rehberliğinde örme işlemi

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Makrome Kursuna katılabilir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurs tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Makrome Kursu Çanta
Makrome Kursu Çanta
Makrome Kursu Çanta
Makrome Kursu Çanta
Makrome Kursu Çanta
Makrome Kursu Çanta

Değerlendirmeler

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Makrome Kursu Çanta
  Sanat
  Makrome Kursu Çanta
  Ön kayıtlar açık!
  200 ₺ kişi başına