Koçluk Hayatımızın Neresinde?

Koçluk Hayatımızın Neresinde?

Kozyatağı/İstanbul
2 saat
150 ₺
05462209193
Başak Gezgin Aruca

Hakkında

Koçluk, hayatınızın sosyal ve profesyonel taraflarında mevcut durumunuzdan hedeflediğiniz noktaya gitmenize rehberlik eder. Bu bağlamda, yönlendirme ya da akıl vermenin aksine, “Soru Sorma Sanatı” olarak da adlandırılabilir. “Yaşam Koçu”, “Yönetici Koçu” ve “Kariyer Koçu” gibi sıklıkla duyduğunuz bu terimlerin gerçekten ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Koçluk kavramı nedir ve kişinin hayatına nasıl rehberlik eder? Koçluk yetkinliklerini hayatımıza getirsek neleri farklı kılmak mümkün olur, tüm bunları bu atölye çalışmasında bulabilirsiniz.

Fotoğraflar

Koçluk Hayatımızın Neresinde?
Koçluk Hayatımızın Neresinde?
Koçluk Hayatımızın Neresinde?
Koçluk Hayatımızın Neresinde?
Koçluk Hayatımızın Neresinde?

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Diksiyon Kursu, kurallara uygun akıcı ve anlaşılır konuşmak, sesbilim açısından seslerin doğru ve güzel söylenilmesi, konuşma becerisini arttırmak, stres ve heyecan kontrolünü sağlayabilmek gibi konularda her bireyin katılması gereken 1 ay haftada 2 saat süren bir eğitim programıdır.

İyi bir hitabete sahip olmak isteyen, kendi gelişimine önem veren, sosyal iletişimde etkili bir konuşma tarzına sahip olmak isteyen her bireyin katılması gereken Diksiyon Kursu sonunda fayda sağlayacağınız bir eğitimdir.

 1 Aylık eğitimimiz boyunca Sestanbul tam donanımlı stüdyoları ve tecrübeli eğitmen sanatçılarıyla birlikte Diksiyon Eğitimi boyunca yanınızda olacaktır.
  Diksiyon Eğitimi
  200 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Diksiyon Kursu, dili doğru bir şekilde kullanarak, etkileyici ve düzgün bir konuşma dili ile konuşmanın öğretildiği bir eğitim programıdır. Sosyal ve iş hayatında akışkan, düzgün ve etkileyici konuşmak büyük önem taşımaktadır. Doğru ses tonu, dili doğru kullanmak, ağızdan çıkan sesleri kontrol ederek konuşmak diksiyon dersinin temellerini oluşturmaktadır. Teorik ve pratik uygulamaların olduğu Diksiyon Kursu tecrübeli eğitmenlerimiz rehberliğinde gerçekleşecektir.

Temel Diksiyon Kursu ile hitabetini geliştirmek isteyen her birey, konuşmacılar, öğretmenler, kariyerini geliştirmek isteyenler gibi birçok alan için uygundur. Diksiyon eğitimi doğrultusunda doğru ve kurallı konuşup kendini rahat ifade edecek, özgüveninizi arttırıp kendinizi dinlettirme performansınızı arttıracaksınız.
  Temel Diksiyon Kursu
  460 ₺
  30 gün
  Beyoğlu
  Kurs: Koçluk Hayatımızın Neresinde?
  Kişisel Gelişim
  Koçluk Hayatımızın Neresinde?
  Ön kayıtlar açık!
  150 ₺ kişi başına