Karakalem Peyzaj Atölyesi

Karakalem Peyzaj Atölyesi

Beyoğlu/İstanbul
3 saat
100 ₺
08503033981
Artıkare Sanat Merkezi

Hakkında

Karakalem Peyzaj Atölyesi temel çizim tekniklerini öğrenerek, manzara resimleri yapacağınız keyifli bir atölyedir. 3 saat süren atölyemiz, Taksim lokasyonundaki Artıkare Sanat Merkezi'nde gerçekleşecektir. Karakalem atölyesi hiç resim yapmamış bireyler için de uygun olan bir atölyedir. Tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından temel bilgilerin verileceği ve resim yapma tekniklerinin teorik ve pratik bir şekilde gösterileceği atölyemiz, birebir veya grup şeklinde olarak gerçekleşecektir. Resim sanatının huzur verici ve eğlenceli dünyasıyla tanışmak isteyen, seviye farketmeksizin tüm sanat severleri atölyemize bekliyoruz.

Atölye İçeriği

Kendi seçeceğiniz karakalem manzara resmini eğitmenlerimiz rehberliğinde tuvale çizeceğiz. Atölyemizin sonunda kendi çizdiğiniz resimle birlikte atölyemizden ayrılabileceksiniz. Her Seviyeye Uygundur

Katılım Şartları

12 Yaş üzeri, seviye farketmeksizin her birey Karakalem Atölyesine katılabilir. Gerekli ekipman ve malzemeler Artıkare Sanat Merkezi tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Karakalem Peyzaj Atölyesi
Karakalem Peyzaj Atölyesi
Karakalem Peyzaj Atölyesi
Karakalem Peyzaj Atölyesi
Karakalem Peyzaj Atölyesi
Karakalem Peyzaj Atölyesi

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya atölyesi, Filiz Kiprik rehberliğinde gerçekleşecek, 3 saat süren bir atölyedir. Suluboya tekniği ile ilgili kavramların sanatsal yaklaşımlarının öğretilerek, uygulamalarının yaptırıldığı, katılımcının yaratıcılığının yansıdıgı suluboya resimlerinin yapıldığı özgün eğitim alanlarıdur.

 Sanat odaklı bu aktiviteyle, stresten uzaklaşıp birlikte öğretici ve keyifli zaman geçirmek için hepinizi Artıkare Sanat Merkez'ine bekliyoruz.
  Suluboya Atolyesi
  100 ₺
  2 saat
  Beyoğlu
  Taş Boyama Atölyesi, 3 saatlik bir periyot içerisinde, Filiz Kiprik rehberliğinde gerçekleşecektir. Seviye farketmeksizin 12 yaş üzeri her bireyin katılabileceği workshop, taşların büyülü enerjisini keşfetmenizi sağlayacak.

Oldukça popüler ve eğlenceli olan taş boyama workshopu İstanbul'un göbeğinde Taksim lokasyonunda, stresten uzaklaşmak ve yaratıcılığınızı göstermek için birebir.

Atölyemizdeki etkinlikten sonra dilediğiniz zaman da devam ettirebileceğiniz bu atölyemizin sonunda verniklenmiş ve parlayan 2 adet taş ile atölyemizden ayrılacaksınız.
  Taş Boyama Workshop
  100 ₺
  2 saat
  Beyoğlu
  Hobi resim dersleri, yağlı boya-akrilik-sulu boya tekniklerinde kaliteli ve ögretici niteliktedir.
Sanatçılar tarafından kişinin içsel dünyasını ortaya çıkarmak üzere kurguladığımız resim derslerimize seviye ve katılım yaşı gerekmeksizin her sanat severi bekliyoruz.
Kurumumuz M.E.B. onaylı akademidir.
  Hobi Resim Atölyesi
  300 ₺
  12 saat
  Bakırköy
  Kurs: Karakalem Peyzaj Atölyesi
  Resim
  Karakalem Peyzaj Atölyesi
  Ön kayıtlar açık!
  100 ₺ kişi başına