Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Kadıköy/İstanbul
30 gün
200 ₺
02168034166
Sestanbul Sanat Akademisi

Hakkında

Oyunculuk Eğitimi, oyunculuğa ilgi ve merak duyan bireylerin kamera ve topluluk önünde sergiledikleri performansın senaryosunu da arka planda yazabilecekleri kapsamlı bir eğitimdir. Oyunculuğun temelinde olan diksiyon, senaryo yazarlığı, kamera önü oyunculuk gibi konularda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye doğru olan eğitim programımızda kamera önü oyunculuk eğitiminin tüm detayları öğretilecektir. 1 Ay süren Oyunculuk Kursu, oyuncu adaylarının temel kuralları ve nerede kullanılacağı Sestanbul Sanat Akademisi başarılı kadrosu rehberliğinde uygulamalı bir şekilde gerçekleşecektir.

Eğitim İçeriği

4 Hafta boyunca, her hafta 2 saat Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Vücut Dili, Ses Kullanımı, Oyunculuk Yöntemleri, Yakın, Orta ve Geniş Plan Kamera Ölçekleri ve Ölçeklerin Nerede Kullanılacağı Öğretilecektir.

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Kamera Önü Oyunculuk Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Değerlendirmeler

  • Previous
  • 1(current)
  • Next
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
  Sanat
  Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
  Ön kayıtlar açık!
  200 ₺ kişi başına