Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu

Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu

Şişli/İstanbul
30 gün
1000 ₺
02122170203
Artmera Sanat Merkezi

Hakkında

Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu, 4 hafta boyunca toplamda 32 saat süren, film yapım sürecinin tamamını kavrayan, işini iyi bilen oyuncular yetiştirmeyi amaçlayan eğitim programıdır. Artmera Sanat Merkezinin özel eğitim programı olan, kamera karşısında oyunculuk kursu; oyuncuların teorik ve pratik eğitimlerini deneyimli oyuncular tarafından rehberlik edilmesini amaçlamaktadır.

Eğitim İçeriği

4 Hafta, Toplam 32 Saat Kamera Karşısında Oyunculuk Eğitimi Evrensel Oyunculuk Yöntemleri Stanislavsky Temel Oyunculuk Yöntemi Alexander Nefes ve Hareket Yöntemi Strasberg Duygu Hafızası Yöntemi Meisner Tepki Yönetimi Sinema ve Televizyon Oyuncusuna Yüklenilen Anlam Jest ve Mimik Çalışmaları Beden Dili, Ses Çalışmaları Mesleğin Etik ve Yasal Kuralları Senaryo ve Karakter Deşifre Yolları

Katılım Şartları

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu
Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu
Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu
Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu
  Sanat
  Kamera Karşısında Oyunculuk Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  1000 ₺ kişi başına