Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

Şişli/İstanbul
15 saat
550 ₺
08504414045
PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu

Hakkında

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu, 2 gün boyunca devam eden, fotoğrafçılığa hızlı bir giriş yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış temel ve ileri seviye fotoğrafçılık kursu ile aynı içeriğe sahip olan kurslardır. 5 haftalık fotoğrafçılık eğitimlerine iş hayatından dolayı zamanı bulamayanlar için sunulan kursumuzda, katılımcılarımıza 2 gün süresince yoğun bir eğitim programı uygulanmaktadır. Hızlandırılmış fotoğrafçılık kursumuza katılarak, temel ve ileri seviye fotoğrafçılık kursunu aynı anda alabilirsiniz. Teorik eğitimlerinizi tamamlamanızın ardından ise, uygulamalı fotoğraf çekimi gezilerine 4 farklı lokasyon için ücretsiz katılım hakkı kazanabilirsiniz. Uygulamalı hızlandırılmış fotoğrafçılık kursu gezilerine katılarak, eğitim sırasında öğrendiğiniz bilgileri makineniniz üzerinde deneyebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Fotoğrafın kısa tarihçesi Obtüratör/Enstantane Tv-S Modu Diyafram ISO/ASA Net Alan Derinliği Av-A Modu Makine Modları Netleme Pozları Focus modu, drive modu White balance - Işık bilgisi Fotoğraf kalitesi ve stili Flaş ve Flaş gücünü değiştirme Yardımcı ekipmanlar Sensör ve sensör boyutunun önemi ve etkileri Objektifler (balık gözü, zoom, makro vs.) Estetik bilgisi ve fotoğrafta kompozisyon

Gerekli Donanım

Katılımcılar bilgi seviyesi farketmeksizin kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu
Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu
Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu
Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Meb Onaylı Klasik Masaj Kursu 120 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kursun hedefi,masaj metodları,teknikleri,insan anatomisi ve kas yapısı konusundaki teorik ve pratik bilgileri öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
  2000 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Sağlık bakanlığı onaylı ilk yardımı eğitimi, gerekli tüm donanımlara sahip eğitim merkezimizde 2 gün sürecektir. İlk yardım eğitiminin ardından sağlık bakanlığı müdürlüğü tarafından yapılan sınava giren öğrencilerimiz, yeterli puanı aldıkları taktirde 3 yıl geçerli olan sertifikayı teslim alacaklardır.

Bakanlık onaylı eğitimin sonunda, yeterli puan alınıldığı taktirde size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

2 gün boyunca toplamda 14 saat sürecek eğitimimiz, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla birlikte tecrübeli öğretmenlerimiz rehberlik yapacaktır.
  Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
  280 ₺
  14 saat
  Ataşehir
  Meb Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat, 8 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kalıcı makyaj konusunda gerekli tüm bilgi ve teknikleri öğrenmenizi sağlayacak eğitimimiz, ilk gün lateks üzerinde uygulama, kalan günlerde ise canlı mankenler üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Kaş tasarımı, kaşa şekil verme teknikleri, kalıcı makyaj makinesi kullanımı, ipek kirpik, microblading, eyeliner, dipliner, dudak kontür olan makyaj kursu eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Makyaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış makyaj eğitimi sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu
  3000 ₺
  8 gün
  Bakırköy
  Kurs: Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu
  Meslek Edinme
  Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  550 ₺ kişi başına