Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu

Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu

Bakırköy/Istanbul
300 gün
700 ₺
08503024917
Gri Akademi

Hakkında

Güzel Sanatlar Üniversitelerinin yetenek sınavı ile öğrenci kabul eden bölümlerine uzun süreli, karakalem resim hazırlık sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Seviyenizin tespitinden sonra size özel olarak hazırlayacağımız eğitim paketimiz 10 ay boyunca devam edecek, sınava hazır hissetmeniz için her türlü çalışmada yanınızda olacağız. Eğitimimiz M.E.B. Sertifikalı akademik eğitimdir.

Eğitim İçeriği

Uzun süreli eğitimimiz içeriğinde, güzel sanatlar sınavına hazırlanmanız için tüm aşamaları belirlediğimiz seviyenize göre kurgulayıp, sınava özel olarak hazırlanmanızı sağlayacağız. Eğitimimiz 10 Ay Sürecektir.

Katılım Şartları

10 Ay boyunca, haftanın seçtiğiniz 1 günü(Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cumartesi-Pazar) eğitime katılabilirsiniz. 12 Yaş üzeri, seviye farketmeksizin her birey Karekalem Kursuna katılabilir.

Fotoğraflar

Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu
Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu
Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu
Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu
Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu
Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya atölyesi, Filiz Kiprik rehberliğinde gerçekleşecek, 3 saat süren bir atölyedir. Suluboya tekniği ile ilgili kavramların sanatsal yaklaşımlarının öğretilerek, uygulamalarının yaptırıldığı, katılımcının yaratıcılığının yansıdıgı suluboya resimlerinin yapıldığı özgün eğitim alanlarıdur.

 Sanat odaklı bu aktiviteyle, stresten uzaklaşıp birlikte öğretici ve keyifli zaman geçirmek için hepinizi Artıkare Sanat Merkez'ine bekliyoruz.
  Suluboya Atolyesi
  100 ₺
  2 saat
  Beyoğlu
  Taş Boyama Atölyesi, 3 saatlik bir periyot içerisinde, Filiz Kiprik rehberliğinde gerçekleşecektir. Seviye farketmeksizin 12 yaş üzeri her bireyin katılabileceği workshop, taşların büyülü enerjisini keşfetmenizi sağlayacak.

Oldukça popüler ve eğlenceli olan taş boyama workshopu İstanbul'un göbeğinde Taksim lokasyonunda, stresten uzaklaşmak ve yaratıcılığınızı göstermek için birebir.

Atölyemizdeki etkinlikten sonra dilediğiniz zaman da devam ettirebileceğiniz bu atölyemizin sonunda verniklenmiş ve parlayan 2 adet taş ile atölyemizden ayrılacaksınız.
  Taş Boyama Workshop
  100 ₺
  2 saat
  Beyoğlu
  Hobi resim dersleri, yağlı boya-akrilik-sulu boya tekniklerinde kaliteli ve ögretici niteliktedir.
Sanatçılar tarafından kişinin içsel dünyasını ortaya çıkarmak üzere kurguladığımız resim derslerimize seviye ve katılım yaşı gerekmeksizin her sanat severi bekliyoruz.
Kurumumuz M.E.B. onaylı akademidir.
  Hobi Resim Atölyesi
  300 ₺
  12 saat
  Bakırköy
  Karakalem Peyzaj Atölyesi temel çizim tekniklerini öğrenerek, manzara resimleri yapacağınız keyifli bir atölyedir. 3 saat süren atölyemiz, Taksim lokasyonundaki Artıkare Sanat Merkezi'nde gerçekleşecektir.

Karakalem atölyesi hiç resim yapmamış bireyler için de uygun olan bir atölyedir. Tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından temel bilgilerin verileceği ve resim yapma tekniklerinin teorik ve pratik bir şekilde gösterileceği atölyemiz, birebir veya grup şeklinde olarak gerçekleşecektir. Resim sanatının huzur verici ve eğlenceli dünyasıyla tanışmak isteyen, seviye farketmeksizin tüm sanat severleri atölyemize bekliyoruz.
  Karakalem Peyzaj Atölyesi
  100 ₺
  3 saat
  Beyoğlu
  Kurs: Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu
  Resim
  Güzel Sanatlara Hazırlık Karakalem Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  700 ₺ kişi başına