Gitar Kursu Kadıköy Nüans

Gitar Kursu Kadıköy Nüans

Kadıköy/İstanbul
30 gün
400 ₺
08503032497
Nüans Müzik

Hakkında

Yaş ve seviye gözetmeksizin, Elektro, Klasik, Akustik veya Bas Gitar Dersleri birebir olarak tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilecektir. Kurs başlangıcında, 40 dakikalık Gitar ile tanışma ve deneme dersi ücretsiz verilecektir. Kursun devamında, uygun saatlere göre organize edilecek olan Gitar Kursumuz 4 Hafta Boyunca 1 Saatlik birebir dersler verilecektir. 2009 yılından beri Gitar Dersi veren Nüans Müzik Akademisinde Rock, Pop, Blues, Modern, Jazz, R&B, Metal müzik gibi tarzlarda eğitim alabilirsiniz. Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.

Gitar Kursu İçeriği

Klasik Gitar Eğitimi: LCM kurslarına ve konservatuarlara hazırlık eğitimini içeren, klasik müzik eğitimi Akustik Gitar Eğitimi: Blues, fingerpicking ve modern akustik gitar tekniği Elekro Gitar Eğitimi: Rock, blues, metal ve funk tarzı, pena tekniği ve grup çalışması içeren müzik türleri ve eğitimleri Fingerstyle Jazz Gitar Eğitimi: Fingerstyle tekniği ile jazz standartları çalışmaları içeren gitar stili Bas Gitar Eğitimi: Pena ve parmak tekniği ile blues, jazz, metal ve rock türlerinde eğitim

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Gitar Kursuna katılabilir. Gitar enstrümanı kurumumuz tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Gitar Kursu Kadıköy Nüans
Gitar Kursu Kadıköy Nüans
Gitar Kursu Kadıköy Nüans
Gitar Kursu Kadıköy Nüans

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Piyano Kursu, 40 dakikalık piyano ile tanışıp, ilginizi ve yeteneğinizi keşfedebileceğiniz ücretsiz deneme dersi ile başlayacaktır. Nüans Müzik'in tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde kursumuz birebir gerçekleşecektir.

Piyano dersi içeriği her öğrencinin yeteneği, ilerleme hızı ve hedefleri doğrultusunda kişiye özel olarak oluşturulacaktır. Temel teknik bilgiler, nota bilgileri, ritm çalışmaları, basit piyano parçaları ve etüdleri ile devam edecek kursumuz, tüm teknik ve pratik uygulamaları içermektedir. 1 aylık eğitimlerimiz ile piyano kurslarımız her ay devam edecektir.

Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.
  Piyano Kursu Kadıköy Nüans
  400 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Keman Kursu, Keman Enstrümanına merakı olan bireyler için özel olarak hazırlanmış eğitim programıdır. Keman kursunun ilk haftasındaki tanışma dersi ücretsizdir.

Keman, yaylı çalgılar ailesinin en küçük bireyi olup, diğer müzik aletlerinde de olduğu gibi gerekli ilgi, çaba ve özveri gösterildiğinde öğrenip, kendinizi müziğin büyüsünde bulacağınız perdesiz bir enstrümandır.

Keman Kursu kişinin seviyesine, bilgisine ve yeteneğine göre özel olarak oluşturacağımız Keman Kursu programıyla başlayacaktır.

Nüans Kadıköy Müzik Kursu bünyesinde, M.E.B ve LCM sertifikalı eğitim programları uygulanmaktadır. Yaş farketmeksizin her bireyin kişisel motivasyonunu arttıracak çalışmalarla beraber müzik ve enstrümana olan ilgi ve sevgisini arttırıp, müziğin dünyasına bir kapı açmaktadır.

Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.
  Keman Kursu Kadıköy Nüans
  400 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Trompet; hammaddesi bakır olan üflemeli bir çalgıdır. Oldukça güçlü ve renkli bir sese sahip olan enstrüman, M.Ö. 200'lere dayanan kökeniyle birlikte eski bir tarihe sahiptir. Trompet kursumuz, 40 dakikalık ücretsiz Trompet ile tanışma ve deneme dersi ile başlayacaktır.

Trompet Kursu, seviye ve yaş farkı olmaksızın uzman kadromuz tarafından size özel olarak hazırlanacak bir eğitim programıdır. Kadıköy Nüans Müzik akademisi uzun yıllar boyunca Trompet konusundaki eğitimleriyle sektöre öncülük etmiştir.

 Trompet deneme kursunu tamamlayan öğrenciler, 1 Ay boyunca haftada 1 Gün olarak alacağınız Trompet Kursu, enstrümanla aranızdaki bağı kuvvetlendirmek için çeşitli çalışma methodlarıyla birlikte sürecektir. Birebir olarak alacağınız derslerimiz M.E.B onaylı olup, tecrübeli öğretmenlerimiz rehberliğinde gerçekleşmektedir.

Nüans müzik kursları, LCM (London College Of Music) ve ABRSM (Royal Academy) sertifika programlarına uygun eğitim vermektedir.
  Trompet Kursu Kadıköy Nüans
  400 ₺
  30 gün
  Kadıköy
  Kurs: Gitar Kursu Kadıköy Nüans
  Müzik
  Gitar Kursu Kadıköy Nüans
  Ön kayıtlar açık!
  400 ₺ kişi başına