Estetisyenlik Kursu Kadıköy

Estetisyenlik Kursu Kadıköy

Kadıköy/İstanbul
180 gün
5500 ₺
02164490059
Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu

Hakkında

Estetisyenlik Kursu, toplamda 6 ay süren, 826 saatlik tam kapsamlı eğitim programıdır. Kursiyerler, kurs sonunda MEB onaylı sertifika almaya hak kazanacaklardır. Eğitim programı içerisinde; cilt bakımı, makyaj, masaj, iğneli epilasyon, kozmotoloji (ürün bilgisi), manikür, pedikür, vücut bakımı, kalıcı makyaj, insan kaynakları ve satış teknikleri olmak üzere estetisyenliğe dair tüm bilgileri içermektedir. Kadıköy Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu bünyesinde verilecek olan eğitim boyunca profesyonel eğitmenler rehberlik edecektir. Her türlü malzeme ve ekipman kurumumuz tarafından karşılanacaktır. Estetisyelin sertifikasını alan kursiyerler, istek doğrultusunda kurumumuzun yönlendirmesi ile yüksek oranda iş bulma oranına sahip olacaktır.

Estetisyenlik Eğitimi İçeriği

6 ay boyunca MEB Onaylı Estetisyenlik Kursu Cilt Bakımı Makyaj Masaj İğneli Epilasyon Kozmotoloji (Ürün Bilgisi) Manikür Pedikür Vücut Bakımı Kalıcı Makyaj İnsan Kaynakları Satış Teknikleri

Katılım Şartları

Kursun sonunda MEB Onaylı Sertifika verilecektir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurumumuz tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Estetisyenlik Kursu Kadıköy
Estetisyenlik Kursu Kadıköy
Estetisyenlik Kursu Kadıköy
Estetisyenlik Kursu Kadıköy
Estetisyenlik Kursu Kadıköy
Estetisyenlik Kursu Kadıköy

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Meb Onaylı Klasik Masaj Kursu 120 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kursun hedefi,masaj metodları,teknikleri,insan anatomisi ve kas yapısı konusundaki teorik ve pratik bilgileri öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
  2000 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Sağlık bakanlığı onaylı ilk yardımı eğitimi, gerekli tüm donanımlara sahip eğitim merkezimizde 2 gün sürecektir. İlk yardım eğitiminin ardından sağlık bakanlığı müdürlüğü tarafından yapılan sınava giren öğrencilerimiz, yeterli puanı aldıkları taktirde 3 yıl geçerli olan sertifikayı teslim alacaklardır.

Bakanlık onaylı eğitimin sonunda, yeterli puan alınıldığı taktirde size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

2 gün boyunca toplamda 14 saat sürecek eğitimimiz, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla birlikte tecrübeli öğretmenlerimiz rehberlik yapacaktır.
  Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
  280 ₺
  14 saat
  Ataşehir
  Meb Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat, 8 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kalıcı makyaj konusunda gerekli tüm bilgi ve teknikleri öğrenmenizi sağlayacak eğitimimiz, ilk gün lateks üzerinde uygulama, kalan günlerde ise canlı mankenler üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Kaş tasarımı, kaşa şekil verme teknikleri, kalıcı makyaj makinesi kullanımı, ipek kirpik, microblading, eyeliner, dipliner, dudak kontür olan makyaj kursu eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Makyaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış makyaj eğitimi sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu
  3000 ₺
  8 gün
  Bakırköy
  Kurs: Estetisyenlik Kursu Kadıköy
  Meslek Edinme
  Estetisyenlik Kursu Kadıköy
  Ön kayıtlar açık!
  5500 ₺ kişi başına