Dokuma Kursu Duvar Süsü-Dokuma Pano

Dokuma Kursu Duvar Süsü-Dokuma Pano

Bakırköy/İstanbul
3 saat
130 ₺
05318882858
Atölye Kedisi

Hakkında

Dokuma kursu, kendinizi eğitirken eğleneceğiniz keyifli bir hobi atölyesidir. 3 saat sürecek olan hobi kursumuz, herhangi bir bilgi gerektirmeden, tecrübeli eğitmenlerimiz rehberliğinde gerçekleşecektir. Kurs süresince dokumayla ilgili temel bilgi ve teknikleri öğreneceksiniz. Dokuma tezgahında kullanmak üzere atkı ve çözgü iplerinin kullanımı detaylı şekilde uygulamalı şekilde gösterilecektir. Ardından dokuma teknikleri ve düğüm çeşitleriyle seçtiğiniz figürü tasarlayacaksınız. Seçilmiş figürü ister dekoratif pano, ister duvar süsü olarak kullanıp, üzerinde çalışacaksınız. Kursumuzun sonunda, dokumuş olduğunuz pano veya duvar süslerini birçok amaç için kullanabileceksiniz. Evinizin en güzel köşesine koyabilir, sevdiklerinize hediye edebilir veya satışını yaparak ek gelir kazanma imkanı elde edebilirsiniz. Dokuma kursuyla birlikte rahatlatıcı ve eğlendirici zaman geçirmek isteyenleri Atölye Kedisi'ne bekliyoruz.

Eğitim İçeriği

Dokuma için gerekli eşyaların tanıtımı Dokuma teknikleri öğrenimi Düğüm teknikleri öğrenimi Atkı ve çözgü iplerinin kullanımı Eğitmen rehberliğinde istediğiniz figürü dokumak

Katılım Şartları

Yaş ve seviye farketmeksizin her birey Dokuma Kursuna katılabilir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurs tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Dokuma Kursu Duvar Süsü-Dokuma Pano
Dokuma Kursu Duvar Süsü-Dokuma Pano

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Suluboya, tarihi 1800'lere dayanan kendine özgü bir boyama tekniğidir. Diğer boyama tekniklerinden farkı; hafif, hızlı ve geniş renk skalasıyla birlikte görsel çeşitlilil yaratabilmesidir.

Atölyemizde kara kalem ile çizilmiş görselleri sulu boya tekniği ile boyamanın tüm teknik ve detayları eğitmenimiz tarafından rehber edilecektir. 

Stresten uzak, güzel ve yaratıcı zaman geçirebileceğimiz Suluboya Workshopumuza hepiniz bekliyoruz.
  Suluboya Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Artık kağıtları sanat eserine çevirdiğiniz Papier Mache Workshopu yoğun isteklerinize özel tekrar sizlerle.

 Gazete kağıdı, peçete, tutkal gibi malzemelerden oluşturduğumuz kağıt hamuru kalıplarını istediğiniz renklerde boyayıp, en şık hale getireceksiniz.

 Evinizde, iş yerinizde veya günlük hayatınızda ihtiyacınız olan veya kendiniz yaratmak istediğiniz objeyi seçip, atölyemizde keyifle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Papier Mache Workshop
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Sıradan ve sade porselenlerden oldukça farklı bir sonuç elde edeceğimiz Porselen Tabak Boyama Atölyemizde özel kalemlerimiz ile istediğiniz şekilde boyayıp, üreteceğiniz bir atölye ile karşınızdayız.

Oldukça dayanıklı bir madde olan porselenden üretilmiş tabaklarımız özel kalemler ile boyanıp, uzun süreler evinizde keyifli bir aksesuar olarak yer alacaktır.

Boyayacağınız motifleri tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıp, stresten uzak keyifli atölyemizi herkesi bekliyoruz!
  Porselen Tabak Boyama Atölyesi
  150 ₺
  2 saat
  Beşiktaş
  Kurs: Dokuma Kursu Duvar Süsü-Dokuma Pano
  Sanat
  Dokuma Kursu Duvar Süsü-Dokuma Pano
  Ön kayıtlar açık!
  130 ₺ kişi başına