Diode Lazer Epilasyon Kursu

Diode Lazer Epilasyon Kursu

Kadıköy/İstanbul
21 gün
1500 ₺
02164490059
Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu

Hakkında

İnsan bedeninin önemli bir ögesi olan kıl kökleri, bazı durum ve bölgelerde insanlar için rahatsız edici ve istenmeyen hale gelmektedir. Seba Ülgen Lazer Epilasyon eğitiminde insanların rahatsız olduğu kıllardan nasıl kurtulacağını çeşitli teorik ve uygulamalı eğitimlerle öğretmektedir. Hijyenik ve güvenilir bir hizmet nasıl verilir, müşteriye etik ve doğru nasıl davranılır gibi eğitimlerin de içinde olduğu kapsamlı bir sürecin soncunda kursiyerlere sertifika verilmektedir. Diode Lazer Epilasyon Kursu, 3 hafta boyunca 30 saat süren teorik bilgiler ve pratik uygulamaların olduğu kapsamlı bir eğitim programıdır. Eğitimle katılacakların katılım sertifikası alabileceği kursumuzda, Seba Ülgen Estetisyenlik Kursu'nun tecrübeli eğitmenleri rehberliğinde gerçekleşecektir.

Eğitim İçeriği

3 hafta boyunca, toplam 30 saat Diode Lazer Epilasyon Eğitimi Kıl Anatomisi Kıl Çeşitleri İğneli Epilasyon IPL (Foto) Epilasyon Depilasyon : Sir ağdanın ne kadar temiz bir ortamda yapılmasını, dokunun yıpranmadan hassas olarak nasıl yapılacağını öğretiyoruz. Bir ağdanın bile ne kadar önemli olduğunu yapılan yanlış alımlardan dolayı neler olabileceğini öğreniyorsunuz. Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Katılım Şartları

Estetisyenlik Sertifikasına sahip olan katılımcılar, Diode Lazer eğitimine katılabilmektedir. Gerekli malzeme ve ekipmanlar kurumumuz tarafından temin edilecektir.

Fotoğraflar

Diode Lazer Epilasyon Kursu
Diode Lazer Epilasyon Kursu
Diode Lazer Epilasyon Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Meb Onaylı Klasik Masaj Kursu 120 saat süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kursun hedefi,masaj metodları,teknikleri,insan anatomisi ve kas yapısı konusundaki teorik ve pratik bilgileri öğrenerek alanında uzman kişilerin yetiştirilmesidir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Masaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Klasik Masaj Kursu
  2000 ₺
  30 gün
  Bakırköy
  Sağlık bakanlığı onaylı ilk yardımı eğitimi, gerekli tüm donanımlara sahip eğitim merkezimizde 2 gün sürecektir. İlk yardım eğitiminin ardından sağlık bakanlığı müdürlüğü tarafından yapılan sınava giren öğrencilerimiz, yeterli puanı aldıkları taktirde 3 yıl geçerli olan sertifikayı teslim alacaklardır.

Bakanlık onaylı eğitimin sonunda, yeterli puan alınıldığı taktirde size özel hazırlanmış sertifikanızı teslim edecektir.

2 gün boyunca toplamda 14 saat sürecek eğitimimiz, tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından teorik bilgiler ve pratik uygulamalarla birlikte tecrübeli öğretmenlerimiz rehberlik yapacaktır.
  Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi
  280 ₺
  14 saat
  Ataşehir
  Meb Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat, 8 gün süren program kapsamında sistemli ve konusunda uzman kadrosuyla Cenk Mehmet Tunçeriz Akademi tarafıdan verilmektedir.

Kalıcı makyaj konusunda gerekli tüm bilgi ve teknikleri öğrenmenizi sağlayacak eğitimimiz, ilk gün lateks üzerinde uygulama, kalan günlerde ise canlı mankenler üzerinde birebir uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Kaş tasarımı, kaşa şekil verme teknikleri, kalıcı makyaj makinesi kullanımı, ipek kirpik, microblading, eyeliner, dipliner, dudak kontür olan makyaj kursu eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

 MEB ve Uluslararası geçerlilikte olan sertifika verme yetkisine sahip CMT Makyaj Kursu, eğitimin sonunda size özel hazırlanmış makyaj eğitimi sertifikanızı teslim edecektir.
  MEB Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu
  3000 ₺
  8 gün
  Bakırköy
  Kurs: Diode Lazer Epilasyon Kursu
  Meslek Edinme
  Diode Lazer Epilasyon Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  1500 ₺ kişi başına