Diksiyon Kursu

Diksiyon Kursu

Şişli/İstanbul
30 gün
900 ₺
02122170203
Artmera Sanat Merkezi

Hakkında

Diksiyon kursu, 4 hafta boyunca toplamda 24 saat süren Türkçeyi doğru, etkili ve güzel kullanma eğitimidir. Artmera Sanat Merkezi'nin, tecrübeli eğitmenlerinin rehberlik edeceği diksiyon eğitimi, her yaş ve seviye için uygun bir eğitim olarak kurgulanmıştır. Türkçeyi doğru, anlamlı, etkili ve güzel bir şekilde kullanma biçimi olan diksiyon, hayata dair bir çok alanda etkili bir konumdadır. Doğru ve etkili konuşma, ifade ve iletişim konusunda oldukça önemlidir. Etkili iletişim becerileri ile sosyal özgünen kazanma, etkili dinleme, olayları yorumlama gibi birçok kazanım sağlanmaktadır. Diksiyon kursu içeriğinde, diyafram, ses-nefes teknikleri ve beden diliyle ilgili teorik ve pratik uygulamalı bilgiler öğretilecektir. Kursun sonunda daha etkili ve doğru bir şekilde Türkçeyi kullanmak hedeflenmektedir.

Eğitim İçeriği

4 Hafta, Toplam 24 Saat Diksiyon Eğitimi Konuşma ve İfade Kuralları Etkili İletişim Becerileri Konuşma Mekaniği Ses, Nefes ve Beden Dili Diyafram Teknikleri Etkili Dinleme Metinleri Değerlendirme Metinler Hakkında Konuşma Yapma Becerisi

Katılım Şartları

Seviye ve yaş farketmeksizin her birey kursa katılabilir.

Fotoğraflar

Diksiyon Kursu
Diksiyon Kursu

Değerlendirmeler

  Henüz yorum yapılmadı.
  Loading...

  Ön Kayıt Yapın

  Fiyat ve randevu bilgisi, ön kayıt avantajları ve sorularınız için formu doldurun. Kurs sizi hemen arasın. Ön kayıt yaptırmak ücretsizdir.

  Benzer deneyimler

  Kurs: Diksiyon Kursu
  Kişisel Gelişim
  Diksiyon Kursu
  Ön kayıtlar açık!
  900 ₺ kişi başına